15 stiliaus klaidų. Žvaigždės ir pernelyg aptemptos jogos kelnės

4. O, atrodo Kim Kardashian turi likimo draugę. Anne Hathaway turbūt tikrai susipažinusi su jogos kelnių dėvėjimo ypatumais (juk jos tokios patogios, kad norisi jas nešioti nuo ryto iki vakaro!), bet šįkart ir jai labai aptemptos kelnės iškrėtė kiaulystę. Smagu, kad Anne sportuoja, bet, sutikite, tokia stiliaus klaida atrodo nei šiaip, nei taip.

17-celebrities-who-have-experienced-yoga-pants-fails-1-780x975

5. Puiku, galime sąžiningai pripažinti: Sofia Vergara labai karšta moteris. Tačiau jos apranga-visiškas nesusipratimas. Tamprės, aukštakulniai ir visa kita visai nedera tarpusavyje. Atrodo lyg aktorė užmiršo užsisegti sijoną, o gal jį tiesiog kažkas nuplėšė gatvėje? Mielos moterys, nemūvėkite peršviečiamų tamprių. Patikėkite, iš šono tai tikrai atrodo keistai.

[artad]

yoga-pants-vybzmagazine.com-Sofia-Vergara-Pantyless-See-Through-Spandex-Ass-On-Modern-Family-Set-In-LA-03

6. Ar galėtumėt atspėti kieno nuotraukoje toks sultingas užpakaliukas? Truputį palengvinsime užduotį. Tai ne Kim kardashian. Ir netgi ne iš Kardashian giminės. Tai persona, kuri neseniai kritikavo garsųjį Kardashian klaną ir jos vardas yra…Blac Chyna! Visi žinome, kad Blac Chyna nuostabaus užpakaliuko savininkė, bet peršviečiamos tamprės ypatingai atkreipia dėmesį į jos grožybes. Ir taip, rezultatas: kelnėms skiriame -10 balų, o užpakaliukui visus +10.

4bbf2552dfba081d4c07cd477fcef5f4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *