Nei nuoga, nei apsirengusi. Įžymybių „suknelių“ galerija

„Labai šiuolaikiška būti nuogai ar beveik nuogai, – tarė Carolina Herrera, rodydama į Beyonce ir Kim Kardashian nuotraukas 2015  m.  Galoje,- jos mano, jog dėvėdamos tokias sukneles atkreips kitų jaunų žmonių dėmesį. Ne! Jos beveik nuogos! O Dieve! Jos tik bando Į save atkreipti kitų žmonių dėmesį. Tačiau juk reikia palikti ir šiek tiek paslaptingumo“.

„Jos vadinamos mados ikonomis, o nedėvi nieko“- pridūrė ji.

bubble-butt-F

maxresdefault-9-1000x663

2014 m. Amber Rose atvykusi pasiimti MTV video muzikinio apdovanojimo ne vieną privertė atsisukti ir mintimis grįžti į tolimus 1998-uosius.

rs_634x1024-140824164623-634-amber-rose-mcgowan-mtv_ls_82214_cl0vfc

Laura Dewitt  sukurta suknelė – tai tik  daugybė grandinėlių vijų ant nuogo kūno. Tokią „suknelę“ vilkinti aktorė Amber  renginyje gal ir ne visai  nuoga, bet ir apsirengusia nelabai pavadinsi…

Yra kaip yra, bet suknelė labai jau panaši į Rose McGowan įžymiąją „suknelę“, kurią toji vilkėjo per 1998 metų VMA ceremoniją, o jos pora tąkart buvo Marilynas Mansonas.

[artad]

Tiesa, Rose apranga tada buvo dar labiau atviresnė nei Amber „vijos“. Rose, galima sakyti, vaikščiojo vos ne kaip ją motina pagimdė – jei tinklą priekyje ir kelias virveles nugaroje galima pavadinti apranga. Amber bent  šiek tiek prisidengė savo grožybes, jei jau kalbame apie viską atvirai.

Peršasi mintis, kad šioms dviem žvaigždėms reiktų naujo sceninio vardo: Amber Rose McGowan.

O dabar norėtųsi jūsų paklausti: kurios įžymybės apranga atrodė geriau?

Amber Rose savo kūną apsivijusi grandinėlėmis ir pasirodžiusi tokia apranga MTV muzikos ir video apdovanojimų renginyje papildė kitų įžymybių, kurių sukneles vargu pavadinsi rūbais, gretas. Tai  ypatingų ir išskirtinių moterų grupė, jos renkasi tokius apdarus ne tam, kad parodytų tik vieną iš savo kūno privalumų (turbūt atsimenate J.Lo žaliąją suknelę  per 2000 m. Grammy apdovanojimus su ypač gilia iškirpte nugaroje?) Vaikų žaidimai. Šios moteris viską pateikia lyg ant delno. Štai bebaimės ir visam pasauliui žinomos įžymybės drąsiai  atskleidžiančios visas savo grožybes. (Dėmesio! N-18).

rs_560x415-131105102059-1024_Jaimie-Alexander-FP-jmd-110413_k5xugt

Marylina Monro 1962 metais Baltuosiuose rūmuose.

Kas tokio tipo sukneles dėvėjo profesionaliausiai? Atsakymas: Marilyn Monro. Ji žymi tuo, kad keletą kartų  pasipuošė tokiomis suknelėmis, o aplinkiniai suko galvas: „Ar aš kažką mačiau ar man tik atrodo, kad mačiau?“ Pamenate: „Džiaze tik merginos“ arba 1962 metais prezidentui Kenedžiui sudainuota „Su gimimo diena“?

elle-08-naked-dress-lgn_ukvhtd

Savotiškai net stebiesi, kai pagalvoji, kiek įdėta triūso, kad būtų sukurtas toks paršviečiamas rūbas.

1 iš 11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *