20 sukrečiančių istorijų, virtusių siaubo filmais

5. Žmogaus drugio pranašystės / The Mothman Prophecies (2002)

Žmogaus drugio pranašystės (2002)

„Žmogaus drugio pranašystėse“ nežinomas skambintojas išpranašauja eilę grėsmingų ir mirtinų įvykių. Mažai kam buvo žinoma, kad filmas paremtas tikra vieno žurnalisto gyvenimo patirtimi, kuomet jam pavyko tarpusavyje susieti kelias atskiras keistas ir nepaaiškinamas katastrofas.

6. Zodiakas / Zodiac (2007)

Zodiakas (2007)

Šis filmas pateko į kino istoriją kaip vienas iš garsiausių visų laikų „žudynių žanro“ atstovų. Šaltakraujiškos žmogžudystės ir atvejų bylos buvo paremtos tikrais įvykiais, nustelbusiais San Fransisko miestą. Vietiniai policininkai buvo erzinami paslaptingomis užuominomis, kurias palikdavo vadinamasis Zodiakas-žudikas. Priešingai nei filme, tikrasis žudikas taip ir nebuvo surastas.

7. Iš pragaro / From Hell (2001)

Iš pragaro (2001)

Džekas Skerdikas — vienas iš garsiausių ir labiausiai tyrinėtų žudikų istorijoje. Filme „Iš pragaro“ atverčiamos senos bylos ir žudiko paieškos pradedamos iš naujo. Nors ir niekada nesužinosime, kas iš tiesų buvo šis žmogus, tačiau jo medžioklė vis dar vaizduojama didžiuosiuose filmuose ir vargu ar ši tema kada nors išeis iš mados.

8. Košmaras Guobų gatvėje / A Nightmare On Elm Street (1984)

Košmaras Guobų gatvėje (1984)

Pasakojimas apie negyvėlį, žudantį vaikus jų pačių sapnuose atrodo tikrai sunkiai „suvirškinamas“. Ir ne be priežasties, nes „Košmaro Guobu gatvėje“ siužetas su tikrais įvykiais susijęs tik iš dalies. Scenarijaus autorius ir filmo direktorius Wes’as Craven’as įkvėpimo sėmėsi iš laikraščio straipsnio apie grupelę imigrantų, kurie visi mirė vienu metu, kuomet miegodami patyrė grupinį košmarą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *