10 neįtikinėtinų senjorų, prilygstančių jaunuoliams!

3. Georgina Harwood

Georgina Harwood
Šios pietų afrikietės močiutės gimimo dienos šventei prilygti gali tikrai ne bet kas! 2015-ųjų kovą Georgina Harwood šventė 100 metų sukaktį šokdama iš lėktuvo kartu su 15 draugų bei šeimos narių. Po šios pramogos senolė plaukiojo su rykliais. Šokinėti parašiutu Georgina Harwood pradėjo būdama 92 metų, todėl ji puikiai žinojo, į ką „veliasi“. Tiesa, būti gyvam ištisą šimtmetį yra pakankama priežastis pasilinksminti kaip niekad, tačiau šį kartą G. Harwood šuolis buvo skirtas Pietų Afrikos Nacionaliniam jūrų apsaugos institutui paremti — paskelbusi šuolį senolė rinko pinigines aukas. Tik pasiekusi žemę močiutė Georgina trumpam valgė tortą ir gėrė šampaną, o po dviejų dienų nuvyko nardyti su rykliais, jog atkreiptų visuomenės dėmesį į masinės žvejybos keliamas grėsmes.
G. Harwood gyvenimo moto įkvepia ne ką mažiau nei jos gyvybiškumas, — „Padaryk tai dabar! Nesvarbu, ar tai patogu, ar ne, gerai ar blogai, atpalaiduoja ar meta iššūkį — neatidėliok.“

4. Harriette Thompson

Harriette Thompson
Harriette Thompson savo pirmąjį maratoną nubėgo būdama 76 metų amžiaus ir nenustojo to darius. 2015-ųjų gegužę ji tapo seniausia moterim, įveikusia pilną 42 kilometrų distanciją. Tai ji padarė per 7 valandas, 24 minutes ir 36 sekundes. Tai iš tiesų įspūdinga! Negana to, senelė Thompson taip pat groja pianinu, kas, anot jos, jai padeda bėgime — bėgdama ji mintyse groja įvairias klasikines melodijas ir tai leidžia jai geriau susikaupti. Per visą savo maratonininkės karjerą, Harriette surinko virš 90 tūkstančių JAV dolerių kenčiantiems nuo kraujo vėžio paremti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *