Eksperimentas bandant praeivių kantrybę. O tu ar padėtum susirinkti gatvėje pamestus vibratorius?

Screen-Shot-2016-01-15-at-11.53.39

Kai kam nors kas nors netyčia iškrenta gatvėje, didžioji dauguma mūsų reaguoja taip pat – pakeliame ir atiduodame dėkingam savininkui. Nes dauguma mūsų padorūs piliečiai ir elgiamės taip, kaip norėtume, kad elgtųsi su mumis. O tuomet patys pasijaučiame geriau, nes gera jaustis ką tik padarius gerą darbą.

Screen-Shot-2016-01-15-at-11.53.21

Bet jei tai būtų vibratoriai ir kitokio pobūdžio sekso žaisliukai? Ar mes taip pat pultume ant kelių tam, kad pagelbėtume savininkui juos susirinkti? Juk nežinia kur šie objektai prieš tai galėjo pabuvoti…

[artad]

6780532_this-dropping-sex-toys-on-the-sidewalk_a184eed0_m

Dauguma mūsų praeitų pro šalį, tačiau ne visi. Šio video autoriai norėjo išsiaiškinti galima praeivių reakcijas tokioje iš pusiausvyros išmušančioje situacijoje:

Kaip ir galima buvo tikėtis, dauguma praeivių visiškai ignoruodavo, kiti apeidavo arba pakeisdavo kryptį, kai kurie prapliupdavo juoku, tačiau atsirado tokių, kurie padėjo rinkti ant šaligatvio iškritusius guminius penius ir diskus su pornografija. O kaip tokioje situacijoje pasielgtumėte jūs?

Vienas Komentaras

Palik Komentarą
  1. Cor Tau disse:“Alexandre Galante disse:20 de outubro de 2010 às 21:42″Poxa….Dexa os cara volta Galante……NOTA DO COR TAU: A vingança nunca é plena…Mata a alma e a envenena…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *