Tikroji „juodosios našlės“ istorija, arba mirtinai pavojinga „krizenanti močiutė“

Dauguma serijinių žudikų žudo atsitiktinius nepažįstamus žmones, tačiau ne ši – viena šiurpiausių serijinių žudikių. Ieškodama „tobulo vyro“, ji net kelis dešimtmečius žudė artimiausius sau žmones.

Nei vienas serijinis žudikas istorijoje nėra nužudęs tiek savo šeimos narių, kiek nužudė Nannie Doss – dar žinoma kaip „krizenanti močiutė“. Po sunkios galvos traumos jaunystėje ją apsėdo mintis susirasti „tobulą vyrą“ ir nuo to laiko, tarpe tarp 1920 ir 1950, ji nužudė keturis savo sutuoktinius, du savo vaikus, savo sesę, savo anūkus ir dvi savo anytas.

1923, būdama 16 metų, po keturių mėnesių susitikinėjimo, ji ištekėjo už Charley Braggs.

desktop-1440779931

Jie susilaukė keturių vaikų. Nannie teko rūpintis ne tik visa bendra buitimi, keturiais vaikais, bet ir savo vyro neįgalia motina. Dėl tokios kasdienės sekinančios rutinos ji pradėjo smarkiai gerti.

Du vaikai paslaptingai miršta nuo „apsinuodijimo maistu“

desktop-1440784384

Mirus motinai, Charlie pradėjo įtarti, kad Nannie bus prie šios mirties prisidėjusi ir pareikalavo skyrybų. Taip Nannie liko su dviem likusiais vaikais.

Su savo antruoju vyru ji susipažino 1929 per skelbimą viename žurnale.

Nannie Doss, 49, walks into the county attorney's office with investigator Ross Billingsley on Nov. 27, 1954. Copied from Oklahoman print archive Wednesday, Feb. 23, 2011. Photo by Doug Hoke, The Oklahoman

Nors jie susituokę išbuvo 16 metų, antrasis jos vyras Frank Harrelson buvo girtuoklis ir smurtautojas. Vieną vakarą po smarkių išgertuvių jis išprievartavo Nannie ir ji daug nedvejojusi įmaišė į jo gėrimą žiurknuodžių.

Nepasigailėjo ir anūkių.

desktop-1440784387

Jos duktė Elvina susilaukė savo vaikų, dviejų mergaičių. Vieną kartą ji turėjo išvykti ir paliko abi savo dukras prižiūrėti mamai. Tai buvo didelė klaida, nes grįžus viena mergaitė jau buvo negyva, o kita „nuo apsinuodijimo“ mirė sekančią dieną.

One Ping

  1. Pingback:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *