Sraigių gleivės: naikina randus, spuogus ir išlygina raukšles

Kremai su sraigių gleivėmis visų pirmiausia parduodami kaip priemonė odos spuogams gydyti, bet kalbama, kad ši kosmetika padeda naikinti randus bei išlyginti raukšles.

Kas nauja – dažnai tėra pamiršta sena. Sraigių gleivės jau seniai naudojamos gaminant europietišką kosmetiką. Dar senovės Graikijoje buvo pripažinta gydomoji sraigių gleivių galia ir net pats Hipokratas rekomendavo nudegusios odos plotus tepti sugrūstomis sraigėmis.

Visai neseniai stebuklingasis ir gydomasis sraigių gleivių poveikis atrastas iš naujo: Čilėje, visai atsitiktinai, sraiges auginantis ūkininkas pastebėjo, jog jam pačiam beruošiant ir pakuojant sraiges eksportui į Prancūziją, ant rankų esančios žaizdelės užgijo greičiau ir visai neliko randų.

Pastaruoju metu poreikis kosmetikai su sraigių gleivėmis padidėjo ir Pietų Korėjoje.

Nuo 2010 metų Korėjoje gaminamas prekiniu ženklu MIssha pažymėtas Super Aqua Cell Renew Snail Cream. Gamintojas tikina, jog kremas ramina, gydo ir skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Produkto sudėtyje yra net 70 procentų iš sraigių gauto ekstrakto, o sraigės, beje, maitinamos ženšeniu.

Dar viena korėjiečių kosmetikos įmonė gamina Prestige Cream d‘escargot, kuriame sraigių gleivės sudaro 21 procentą gaminio sudėties.

article-0-01E22B4400000578-19_468x286

Su sraigių gleivėmis pagamintų kosmetikos priemonių galima įsigyti Amerikoje arba nusipirkti internetu. Tai Labcconte USA, Andes Nature, Capibell, De Tuinen, Elicina ir Alfa firmų gaminiai.

Tad kuo ypatingos sraigių gleivės ir kodėl kosmetika su šiuo ingredientu tokia išskirtinė?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *