Keisčiausi planetos žmonės. Dėmesio: kai kurios nuotraukos gali šokiruoti

Šie žmonės yra pačių keisčiausių kūnų savininkai pasaulyje. Kai kurie jų savo kūnus modifikavo patys, kai kuriuos tokiais padarė pati gamta. Kad ir kaip ten bebūtų, ar keistas įgeidis, ar likimas – visi jie galėtų dirbti cirke ir imti pinigus iš žmonių vien už galimybę į juos paspoksoti. Jūsų dėmesiui – patys keisčiausi žmonės visoje planetoje:

  1. Pirsingo fanatikas

115

Jau nieko nebestebins neįprastose vietose įverti auskarai ar tatuiruotas kūnas. Šiais laikais tatuiruočių jau nebeslepia nei policijos pareigūnai, nei slaugytojos. Taip pat mūsų nebešokiruoja asmenys, auskarais papuošę savo lūpas ar antakį. Tačiau kartais visgi atrodo, jog nueita per toli, ar ne?

  1. Nykštukas Smurfas

The-Smurf

O Dievulėliau! Šis vyras atrodo lyg nykštukas Smurfas iš animacinio filmuko! Prieš kelis dešimtmečius jo odos gydymui vartota sidabro suspensija atliko juodą darbą – vyriškio oda negrįžtamai nusidažė melsvai pilka spalva. O jei taip nusidažyti užsimanytumėte patys – nepavyks: pasaulinė sveikatos organizacija uždraudė vartoti sidabrą kaip gydomąją priemonę. Galbūt Pauliui, lyg iš akies trauktam Smurfui, vertėtų pagalvoti apie viešus pasirodymus?

[artad]

  1. Barbė

Barbie

Lėlė Barbė – jau kelis dešimtmečius mažųjų panelių numylėtinė, o šiandien, visagalės žiniasklaidos dėka, matome, jog ne viena mergina pasiryžta tapti gyvąja Barbe. Vardan, nors ir trumpalaikės šlovės, merginos keičia savo kūną. Ukrainietė Valerija Lukjanova investavo daug: jai atliktos kelios kosmetinės operacijos bei daugybė valandų praleista sporto salėje.

  1. Plaukuočiausias vyras

The-Hair-Up-There

Tai žmogus ar beždžionė? O taip, šiais laikas mums ne naujiena kokių metodų reikia griebtis idant pašalintume mums nereikalingus plaukus. Pradedant skutimu baigiant šalinimu vašku. Varginanti kova? Pažvelgę į  Ju  Zhenhuaną ko gero nebeturėtume skųstis. Tai pats plaukuočiausias žmogus pasaulyje. Net 95 proc. jo kūno dengia plaukai. Ju negaišta laiko plaukų šalinimui ir užsidirba nemaža gražaus pinigo viešindamasis internete. Spėjam, kad geroką dalį uždirbtų  pinigų jis išleidžia šampūnams bei kondicionieriams.

  1. Tatuiruočiausia moteris

Tatted-Up

Jau supažindinome jus  su žmogumi, kuris įsivėręs daugiausia auskarų, o dabar atėjo laikas pristatyti labiausiai tatuiruotą ypatą. 95 proc. Julia‘os Gnuse kūno ištatuiruota. Kadaise Juliai nepatiko jos odos būklė ir atsibodo nuolatinis žmonių spoksojimas, tad trūkumus ji nusprendė paslėpti ir tam puikiai pasitarnavo piešiniai. Dabar Julia jaučiasi savimi pasitikinti.

  1. Labai labai daug tatuiruočių

More-Tats

Toliau tęsdami mintį apie kūno pokyčius, norime parodyti ir daugiau susižavėjusiųjų būtent tatuiruotėmis. Ką tik matėte labiausiai tatuiruotą moterų, o dabar pristatome vyrą. Tai Lucky Diamond Rich. Kiekvienas kūno plotelis ištatuiruotas skirtingai, o Lucky tvirtina, kad kiekvienas piešinys jam turi ypatingą reikšmę

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *