Kaip Londone dangoraižis išlydė automobilį

skyscraper-melts-car-680x350

Kai jūs jaustumėtės, jei pasistatę automobilį šalia spindinčio dangoraižio, po kelių valandų rastumėte savo mašiną beveik susilydžiusią? Štai kas nutiko, kai nelaimėlis Martinas Lindsey priparkavo savąjį blizgantį naujutėlį Jaguarą šalia naujai pastatyto 37 aukštų dangoraižio (susijęs straipsnis: 5 Absurdiškos architektų klaidos ir nesėkmės).

walkie-talkie-skyscraper

Anglijoje, Londone, stūkso unikalios formos, panašus į vaikišką žaislą „Walkie Talkie“, dangoraižis. Lenktas pastato fasadas – tartum didžiulis įgaubtas veidrodis, „surenkantis“ saulės spindulius. Atsimušusio koncentruoto spindulio  kritimo taške temperatūra siekia net  70 laipsnių pagal Celsijų.

[artad]
walkie_talkie_melts_car_1

Ponas Martinas, ryte pasistatęs automobilį nė nenutuokė, kas gali atsitikti jo mašinai. O ir istorija apie patį įvykį gan įdomi. Netoliese vaikštinėjęs fotografas pastebėjo keistai sulankstytą automobilį ir kreipėsi į pirmą sutiktąjį praeivį: „Ar matėte tą automobilį? Vargu ar jo savininkas bus sužavėtas.“ Nepažįstamasis tik iškošė pro dantis: „ O taip, aš ir esu savininkas. Tai, kas atsitiko, tikrai baisu.“ Po valytuvu buvo užkištas raštelis nuo statybinės  bendrovės, kurį statė šį dangoraižį, o jame parašyta: „Jūsų automobilis deformuotas. Ar galėtumėte mums paskambinti?“

melted-jaguar-owner

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *