Jaudinanti akimirka: geriausi draugai pravirksta sužinoję, kad buvo sukeisti po gimimo

Geriausi draugai Leon Swanson ir David Tait Jaunesnysis neseniai sužinojo, kad juodu sieja ne tik bendras amžius bei pomėgiai, bet ir šis tas daugiau, nei jie galėjo pagalvoti. Vyrams buvo pranešta, kad prieš 41 metus per klaidą jie buvo sukeisti vietomis po gimimo ir atiduoti į vienas kito biologinių tėvų rankas. Visa tai įvyko viename Kanados provincijos miestelių (Manitoba) 1975-aisiais.

Manitoba-baby-swap
David Tait po žinios, kad po gimimo buvo sukeistas su draugu

Žinia, jog buvo sukeisti po gimimo pribloškė vyrus ir jie pravirko spaudos konferencijoje, kurioje tuo metu dalyvavo. Atliktas DNR testas patvirtino, kad du vyrai, gyvenantys tame pačiame 5 tūkstančių gyventojų Manitobos miestelyje, iš kurių didžioji dauguma yra senosios Cree tautos palikuonys, pateko į svetimas šeimas. D. Tait sakėsi besijaučiantis priblokštas, sumišęs ir piktas. Vyras teigė norintis išgirsti atsakymų ir kad tai neabejotinai paveiks visų susijusių asmenų gyvenimus bei viskam nusistovėti prireiks nemažai laiko. Jis taip pat pridūrė, kad žmonės, kurie jį užaugino, visuomet liks jo motina ir tėvu, tačiau dabar jis turės ne tik dar vienus tėvus, bet ir brolį.

Imtis DNR testo vyrus paskatino lapkritį girdėtas valdžios pranešimas, kad ligoninėje, kurioje jie gimė, tais pačiais metais buvo sukeisti dar du vyrai (taip pat esantys gerais bičiuliais) — Luke Monias ir Norman Barkman.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *