Ar norėtumėte pasivaišinti šokoladu, kurio sudėtyje net 50 procentų jautienos?

Naujasis šokoladas skoniu primena turkiškus saldumynus. Maisto technologas pripažįsta, kad jo sumanytas gaminys yra tikrai neįprastas šokoladas, bet, antra vertus, mėsos skonis jame beveik nejaučiamas.

Duodamas interviu New Zealand Herald laikraščiui, M.Farouk‘as naująjį šokoladą pavadino „nuostabiu“, pridurdamas, kad žmonės, sužinoję, kad 50 procentų produkto yra jautiena, iš pradžių žiūri gan įtariai, bet paragavę sutinka, kad gaminio skonis tikrai puikus.

„Niekam ne naujiena, kad iš mėsos galima paruošti  įvairiausių valgių, o pati mėsa gali būti patiekiama visokiausios tekstūros. Tik mes dar kiek abejojame, ar būtų sąžininga savotiškai maustyti žmones, mėsą pateikiant kaip šokoladą, -sako M. Farouk‘as. -Štai ir dabar ragaudami, jūs iš tiesų nežinote, ką valgote.“ Taip pat jis priduria, jog jautienos šokoladą galima pagaminti ir labai švelnios tekstūros, ir tokį, kuriame mėsa nebūtų visiškai susmulkinta. Tiesa, ragavusiųjų atsiliepimai byloja, kad žmonėms labiau patinka, kai mėsos konsistencija nejaučiama.

Nors sumanymas sukurti šokoladą su jautiena iš pradžių atrodė lyg pokštas ar keistas eksperimentas, dabar autorius norėtų, kad jo generuota idėja taptų ir finansiškai perspektyvi.

„Devenporto fabrikas susižavėjęs naujuoju sumanymu ir mes, kaip partneriai, galėtume kartu užkariauti rinką, -sako novatoriškasis technologas. -Kai žmonės suvoks naujojo produkto privalumus, aš manau, pirkimai padidės.“

Šiam neįprastam desertui pagaminti naudojama mėsa, kurios kilogramas kainuoja 17 dolerių, o už šokolado kubelį prašoma 2,5 dolerio.

beef-chocolate2-600x403

 

Ir tai tik pradžia. M.Farouk‘as dabar eksperimentuoja su kitų rūšių mėsa. Jis viliasi,  jog gaminiai su ėriena ar elniena  bus tokie pat populiarūs kaip ir pagaminti su jautiena. Beje, kiek anksčiau šis mokslininkas sukūrė jautienos ledus ir jų sudėtyje nebuvo nė lašo pieno. M.Farouk‘as tikina, jog tas desertas taip pat buvo labai skanus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *