Aistringi bučiniai tapo paauglio mirties priežastimi – jį ištiko insultas

2011 metais  44 m. moteris patyrė miokardo infarktą ir dalinį paralyžių labai panašiomis aplinkybėmis. Po romantiško pasimatymo ji pradėjo nebejausti kairiosios rankos ir skubiai buvo nugabenta į ligoninę.

Naujosios Zelandijos gydytojai negalėjo nustatyti paralyžiaus priežasties, kol nepastebėjo aistringų įkandimų žymių ant jos kaklo ir pažeistos pagrindinės kaklo arterijos. Įsiurbiantys bučiniai buvo susiformavusių krešulių, kurie nukeliavo į moters širdį, priežastimi.

Dr. Teddy Wu, iš Aucklando Middlemoro ligoninės, gydęs moterį sakė: „Mano turimais duomenimis, tai pirmas toks atvejis, kai asmuo paguldomas į ligoninę dėl aistringų bučinių.“

Įkandimai ar giliai įsiurbiantys bučiniai gali pažeisti pagrindinę kaklo arteriją, suformuoti krešulius, o šie, savo ruožtu, gali nukeliauti širdies link ir tapti infarkto priežastimi.

Aistringi bučiniai ir įkandimai - poodinės kraujosruvos
Aistringi bučiniai ir įkandimai – poodinės kraujosruvos

Naujosios Zelandijos gyventoja buvo gydoma Warfarin‘u, antikogualiantiniais vaistais, kurie per savaitę  „ištirpdė“ krešulį. Miokardo infarkto ar insulto ir simptomai, ir pasekmės gali būti nevienodo stiprumo. Gali ištikti ir paralyžius, ir mirtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *