5 faktai, kurių nežinojote apie striptizo šokėjas

364368

Jei prostitucija – seniausia pasaulio profesija, tai striptizą galėtume pavadinti jos jaunesniąja sesute. Tiesa, kol žmonių kūnus dengė kailiai ar vėjyje plevėsuojančios audeklo skiautės vargu bau ar egzistavo viliotinis, tačiau rūbų dėvėjimui tapus norma, nusirengimas, tiesa ne kiekvienam, bet tam, kas mokėjo tai padaryti ypatingai, tapo pelno šaltiniu.

Nepaisant garbaus šios profesijos paveldo ir to, kad veik kiekvieno didesnio šiuolaikinio miesto džiunglėse rastume ne vieną striptizo klubą,  ne visi  žino, ką reiškia šokti visiškai nuogam ir gauti už tai atlygį. Tad susėdome ir pakalbinome kelias Jungtinių Valstijų striptizo šokėjas. Taigi, ką mums paporino Emily, Laura, Zoey, Layne, Helen, Meredith ir striptizo šokėjas, vardu Salvatore?

  1. Pavojingi klientai

364374_v2

Pirmoji prabyla Emily: „ Kartą man šokant buvo toks  atsitikimas, kai vaikinai davė valią  rankoms, o po nemalonių prisilietimų  iš kelnių išsitraukė ir  savo lytinius organus. Mes tokiais atvejais kuo puikiausiai mokame susidoroti, bėda yra kita:  tada tokie klientai nusprendžia nemokėti, nes mano, jog nepadarėme to, ko jie norėjo. Žinau ir tokių atvejų, kai merginos buvo tempte nutemptos į numerius.“

[artad]

Taip, jei kalbame apie moteris, kurios savo noru ir nesigėdydamos nusirengia bei demonstruoja savo kūną, tai reikia paminėti, jog  egzistuoja ir tokie asmenys, kuriuos toks moterų elgesys labai įaudrina . Tai baisūs žmonės, kitaip jų nepavadinsi. Jie nesuvokia, kad striptizas – tik spektaklis. Jie nori gauti daugiau nei priklauso ir tapti situacijos šeimininkais. Jie sumokėjo už tai, kad pamatytų nuogą kūną, bet, jų manymu, tas kūnas dabar jiems ir priklauso ir todėl jie gali elgtis kaip įsigeidę nepaisydami moters norų.

„Kiekvienas darbas aptarnavimo sferoje – tai darbas su neįvardintais peniais, tačiau ne kiekvienas susiduria su tuo tikrąja šio žodžio prasme“, -sako Emily.

Neįvardintas penis yra dešimtis kartų blogiau, kai jis iš tiesų toks yra.
Neįvardintas penis yra dešimtis kartų blogiau, kai jis iš tiesų toks yra.

Tiesa, tokių klientu nėra daug, bet kiekviena šokėja, kurią mes kalbinome, susiduria su  daugybe klientų, o tai reiškia, kad anksčiau ar vėliau jai tenka susidurti su tokio tipažo asmeniu. Tai ne vien mūsų nuomonė, tą patį rodo ir atlikti tyrimai. Statistika su pavyzdžiais – šimtaprocentinė.

Galvojate, statistika iškreipta? Manote, toks, pernelyg sau leidžiantis, gali būti tik  tipiškas tolimųjų reisų vairuotojas su beisbolo kepure ir dėvintis marškinėlius su užrašu Free Mustache Rides? Ką gi, sveiki atvykę į realybę. 61 proc. striptizo šokėjų buvo bandoma kišti pirštus, 82 proc., buvo apkumščiuotos, o 52 proc. skundėsi, jog klientai jas sekė iki pat jų namų mažiausiai bent kartą. Taigi, po velnių, ką jūs, vyrai, sau leidžiate?

Nereikia apie tai net garsiai kalbėti, bauginantys skaičiai kalba patys.

Capture

Yra ir nesmurtaujančių klientų tipas. Jų elgesys taip pat gali vesti iš proto ar erzinti.

Kita šokėja, Zoey, su kuria tęsėme pokalbį, pasakojo: „Kartą  klientas lietė mane kojinių pakuote, kitas vaikinas visąlaik ateidamas atsinešdavo senoviško modelio liemenėlių bei kelnaičių ir bandydavo jas įduoti merginoms. Savo automobilyje turėjo pilnutėlius  didžiulius maišus prigrūstus to tikrai negražaus apatinio trikotažo, kurį vargu ar nešiotų net tavo mama“.

Mano apatiniai vilioja berniukus it širšes medus.
Mano apatiniai vilioja berniukus it širšes medus.

Jei  dabar aiktelėjote: „O, tie vyrai- tikrai baisi padermė“, žinokite: klientės irgi elgiasi ne ką geriau, o kartais jų elgesys išvis pasibaisėtinas. Zoey prisimena vieną merginą, kuri nė nemanė valdyti savo rankas ir vis lietė šokėjas. Antrą ir trečią kartą patraukusi jos rankas Zoey tarė: „Negalite taip elgtis, liaukitės“, o sulaukė atsako: „O kam čia įdomu, juk tu- tik striptizo šokėja“.

Visgi, nepaisant tų nesąmonių su padauginusiais  pramogautojais, tai juk tikrai  lengvas būdas užsidirbti, ar ne? Kelios valandos darbo ir… nemažas pluoštas prakaituotų šlamančiųjų jau puikuojasi už kelnaičių gumelės.

Gerai, tai tiesa, tik nepamirškime, kad…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *