10 įžymybių, kurių intelekto koeficientas neįtikėtinai aukštas

Koks tikslas mokytis ir siekti išsilavinimo, jei ir taip lydi sėkmė, supa turtai, esate  įžymus, o gamta apdovanojo gražia išvaizda? Juolab, kad Holivude nereikalaujama net pagrindinės mokyklos atestato.

Tačiau ne visus aktorius ar kito žanro atlikėjus šlovė bei turtai atgrasė nuo mokymosi. Kai kurie mums žinomi veidai drąsiai galėtų būti priimti net į Mensa organizacijos gretas.

Taip, gyvenimas neteisingas. Šios garsenybės gali pasigirti ne tik neįsivaizduojamais turtais bei šlovė. Šie žmonės taip pat ir neįtikėtinai protingi.

Žinoma, intelekto koeficientą nėra paprasta išmatuoti, bet įprastai laikoma, jog surinkusiųjų daugiau nei 100 balų intelektas yra aukštesnis nei vidutinis.

Tad, jei pavydo kirminas graužia širdį, kai ekrane ir žurnalų puslapiuose šmėkščioja turtingi ir gražūs, pliūptelėsime dar šiek tiek žibalo: jie dar be viso to ir protingi.

1. Natalie Portman – 140

2015-12-21-14-25-43

Natalie Portman, sąrašo žvaigždė, nėra tipiška garsenybė. Užuot, kaip kiti dar vaikystėje pradėję karjerą aktoriai, linksminusis vakarėliuose po filmo pristatymų, ji skubėdavo į namus ruoštis egzaminams. Žinoma, šis faktas nepraslydo pro viską reginčios žiniasklaidos akis. Tačiau pačiai aktorei mokymasis neatrodė itin varginantis dalykas. Viename interviu ji išsireiškė, jog jos negąsdina, kad mokslai gali pakenkti karjerai: „Mieliau renkuosi būti protinga nei kino žvaigžde.“

Tad nėra ko stebėtis. Užsidegimas mokytis padėjo Portman įgyti Harvardo universiteto psichologijos mokslų bakalauro laipsnį. O jei ir tai jums nedaro įspūdžio, pridursime, kad Oskaru apdovanota aktorė kalba penkiomis kalbomis, jos straipsniai skelbti moksliniuose žurnaluose ir ji lanko hebrajų studijų paskaitas Jeruzalės universitete.

Spauskite Pirmyn ir skaitykite toliau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *