Havajų oru kvepiantys apatiniai. Kiek jie kainuoja?

Skamba keistai, bet tai tikra – Japonijos kompanija SeirenDeceost medvilnės siuvanti apatinį vyrišką trikotažą, išleido limited edition arba išskirtinę apatinių partiją, pavadintą Hawaiian Breeze.

Boksininko tipo trumpikių kolekcija ne veltui pavadinta Havajų brizu – kiekviena apatinių pora, prieš patekdama į sandariai uždaromą stiklinį indą, 48 valandas plazdėjo prisegta ant skalbinių virvės Havajų salų pajūrio vėjyje. Tęsdama bekvapės Deoest linijos vyriško apatinio trikotažo gamybos tradicijas, japonų kompanija Seiren padirbėjo iš peties. Per Havajuose esančią salą nusidriekė ilga ilga skalbinių virvė, o ant jos pleveno 100 porų naujutėlių trumpikių. Dvi paras drabužėlius glostė ir kedeno tropikų vėjai, o po to kiekviena pora įpakuota į sandarų indą.

Capture

Pirkėjas gauna du viename: gaivaus ir gryno oro dvelksmą bei iš bekvapės medvilnės pasiūtą produkciją. Tuo pačiu – puikus reklaminis triukas. Įdomu, kas tai sumąstė ir ketina visas šimtą porų parduoti po 60 JAV dolerių už porą? Pavyzdžiui, vardiniai žymių dizainerių, Calvin Klein ar Ralph Lauren, apatiniai kainuoja 30 JAV dolerių, tad kas gi rinksis dvigubai brangesnę prekę? Ir mokės 30 dolerių daugiau vien dėl to, kad šias kelnaites plaikstė Havajų vėjai, ar, kad jos supakuotos į stiklo indą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *