8 juokingiausios „Pokemon Go“ žaidėjų akimirkos

„Pokemon Go“ — tai žaidimas, susilaukęs ypatingo populiarumo ne tik jaunųjų, bet ir vyresniųjų tarpe. Žaidimo metu apjungiamas tikrasis pasaulis su virtualiuoju, kas leidžia pažvelgti į aplinką kitomis akimis, o tikslas — klajoti po šį pasaulį ir jame ieškoti pokemonų — mažų padarėlių, galinčių atsirasti pačiose keisčiausiose vietose!

1. Tvarkingasis Pidgeotto

0af10d0e-f55f-47a2-8575-03dd228b5fe6

Šis Pokemonas nėra retas, tačiau jo elgesys — ypatingai! Kaip žinia, realybėje paukščiai savo gamtinius reikalus atlieka „čia ir dabar“ — medžiuose, ant mašinų, skraidydami ir t. t. Akivaizdu, kad įprastos žemiškosios normos jiems negalioja, dėl ko išmokyti paukštį naudotis klozetu turėtų būti išties nemenkas iššūkis! Net ir nuotraukoje užfiksuotas tvarkingasis Pidgeotto neatrodo nutolęs nuo saviškių, todėl šalia esantis žmogus su kamera nėra vienintėlis

2. Netinkamoj vietoj, netinkamu laiku

3

Kai esi nepaprastai alkanas, o namie nėra ko valgyt, gurgiantį pilvą ir įkyrias mintis tenka raminti kitokiais būdais. Tam labai tinka išmanieji telefonai, nes juose esantys žaidimai daug veiksmingiau įtraukia dėmesį nei užsiėmimai už ekrano ribų. Viena iš „Pokemon Go“ populiarumo priežasčių yra galimybė pažvelgti į aplinką kitaip nei įprasta bei tokiu būdu joje atrasti naujų džiaugsmų. Tiesa, pasitaiko dienų, kai tiesiog nesiseka ir, užuot pabėgęs nuo minčių apie alkį, prisivilioji jų dar daugiau. Nieko nepadarysi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *