15 stiliaus klaidų. Žvaigždės ir pernelyg aptemptos jogos kelnės

Jogai skirtos kelnės – vienas iš paskutinių Holivudo „pamišimų“. Mada mūvėti tampres A sąrašo įžymybių tarpe atėjo kartu su masiniu pomėgiu užsiiminėti joga. Žvaigždės netruko pastebėti, kad šios kelnės itin patogios, tad šis sportui skirtas rūbelis pamažu iškeliavo iš už sporto salės ribų. Nieko nenustebins moteris mūvinti jogai skirtas kelnes bet kuriuo dienos metu- nesvarbu tai rytas ar vakaras. O stiprioji lytis? O taip, vyrukai jas irgi pamėgo, ne tik dėl patogumo, bet ir todėl, kad jos ypač gerai išryškina visus iškilumus.

Tiesa, kaip ne visos kelnės vienodai sukirptos ir pasiūtos, taip ir ne visos įžymybės vienodai suręstos. Kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam. Pasidairykime, ką ir kaip dėvi žvaigždės.

1. Ką gi, tęsiame, ką pradėjome. Shia LaBeouf ne kartą įrodė, kad jam nusispjaut, jog aplinkiniai nesupranta jo pasirodymų (turime omeny – ne scenoje). Ir čia vienas tų atvejų. Nesijaudinkit, jei jus glumina aktoriaus apranga. Mums irgi nesuvokiama, kodėl jis pasirinko rožinę spalvą! Žinomas Holivudo aktorius taip pasipuošė eidamas į Jimmy Kimmel pokalbių laidą ir, turbūt, turi tam priežasčių.

1413259277853_Image_galleryImage_Picture_Shows_Shia_LaBeou

2. Dar viena stiliaus klaida-pernelyg aptemtos ir viską išryškinančio kelnės. Anglakalbiai tai vadina „camel toe“- kupranugario kanopa. Kim Kardashian (kaip ir kitos jos giminaitės) mėgsta mūvėti jogai skirtas kelnes. Tai mūsų nestebina-kartais atrodo, kad seserys visą laiką sportuoja. Tariau šįkart TV šou žvaigždė pamiršo, kad paparaciai niekada nesnaudžia. Nelemta sekundė užfiksuota ir stiliaus klaida neišblės iš atminties.

[artad]

701a7bb048436f2d083f2ed571616c46

3. Norit tikėkit, norit ne, bet į šias kelnes „įpakuotas“ Paris Hilton užpakaliukas. Turime pripažinti, Paris, kaip visada, atrodo nuostabiai, ko nepasakytume apie jos kelnes. Peršviečiamos kelnės šįkart parodo daugiau nei slepia ir žadina smalsumą. Ar Paris sportuoja be apatinių? Ar ji užsiiminėja joga avėdama aukštakulnius? Na, viskas, kas susiję su Paris, neturėtų nustebinti…

paris-hilton-pants21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *