10 pačių kvailiausių ir pavojingiausių lieknėjimo būdų

Visi puikiai žinome, kad norint numesti svorio reikia sveikiau maitintis ir daugiau judėti, tačiau vis atsiranda tokių, kurie patiki stebuklingomis pasakomis apie fantastiškus būdus savo perteklinius kilogramus numesti per keletą dienų. Svoris nepriauga per keletą dienų ir per keletą dienų nenukrenta, bet įvairūs šarlatanai nuolat suranda būdų patikliems tinginiams apkvailinti ir tie būdai kartais būna tokie beprotiškai kvaili, kad gali pasibaigti sugadinta sveikata arba net mirtimi. Čia pateikiame keletą pačių kvailiausių, kokias tik pavyko surasti interneto platybėse.

10. Guminiai apatiniai

31-rubber-pants

Taip, smarkiai prakaituojant svoris krenta, bet nešiojant tokius apatinius nuo perteklinės drėgmės audiniai suminkštėja ir atsiranda infekcijos pavojus. Taip pat galima perkaisti, jau nekalbant apie klaikų kvapą.

[artad]

9. Vatos valgymas

32-cotton-ball-diet

Taip, vata užkemša skrandį ir žarnyną taip, kad ilgam dingsta apetitas, tačiau kartais užkemša taip, kad prireikia operacijos norint atkimšti ir ne vienam tokios celiuliozės dietos besilaikiusiam modeliui prireikė chirurginės intervencijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *