10 beprotiškiausių nusikaltėlių maskuočių

Filmuose ir knygose vaizduojami genialūs vagišiai — išgalvoti personažai, kurių realybėje pasitaiko itin retai. Dauguma nusikaltėlių nėra labai protingi ir tą nesunkiai gali patvirtinti teisėsaugos atstovai. Kaip manot, kas nutinka, kai kvaileliai sumano užsimaskuoti, kad nebūtų pričiupti? Atsakymą į klausimą puikiai iliustruoja šis dešimtukas.

1. Gambis

Vagišius Gumby
Vagišius Gumby

Vykdant nusikaltimą užsimaskavus, norisi, kad vilkimas kostiumas netrukdytų ir leistų sklandžiai bei greitai atlikti savo „darbą“. Milžiniškas pliušinis Gambio kostiumas — visiška to priešingybė, kuri kažkodėl pasirodė kaip gera mintis ponui Jacob’ui Kiss’ui ir jo porininkui. Vyrai įsiveržė į krautuvėlę ir pareikalavo atverti kasos aparatą, į ką kasininkas rimtai nesureagavo, nes galvojo, kad tai pokštas. Kai plėšikas pradėjo kuistis kostiumo kišenėse, ieškodamas ginklo, darbuotojas spėjo iškviesti policiją, kuri netrukus ir atvyko. Abu vyrai prisiėmė kaltę ir buvo nubausti už savo blogus darbus.

2. Lipni juosta

Lipniagalvis
Lipniagalvis

Sakoma, kad lipni juosta tinka beveik viskam. Beveik. Šis žodis Kasey Kazee’ui matyt nepasirodė svarbus prieš nusprendžiant apsivynioti visą veidą pačia stipriausia — sidabrine — juosta ir tokiu būdu užsimaskuoti vykdant nusikaltimą. Būtent su tokia „kauke“ vyriškis įžengė į gėrimų parduotuvę ir kasininkui liepė atidaryti pinigų stalčių. Šalia stovėjęs parduotuvės klientas pastebėjo, kad vagis neturi ginklo, o jo veidas tvirtai užlipintas, todėl nieko nelaukęs čiupo beisbolo lazdą ir nusivijo nusikaltėlį. „Lipniagalvio“ sučiupimas ilgai netruko, tačiau net ir nuovadoje vyriškis neigė savo kaltę nepaisydamas pareigūnų pastabų, kad ant jo veido matyt juostos paliktos žymės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *