Pats paslaptingiausias JAV karinių oro pajėgų lėktuvas

Jungtinės Amerikos Valstijų karinės pajėgos garsėja neribotomis galimybėmis (susijęs straipsnis: Slapto rusų bombonešio planai pribloškia savo užmojais). Jų labui dirba patys šviesiausi bei iškiliausi pasaulio protai. Žinoma, karinės pramonės srityje atliekama nemaža slaptų bandymų ar išradimų, kurie plačiajai visuomenei neprieinami ir glūdi po devyniais užraktais. Ginklai kuriami pasitelkus pačias pažangiausias technologijas, o pagrindinė priežastis, kodėl išradimai itin slepiami yra kitoms šalims nežinomos technologijos. Jungtinės Amerikos Valstijos nenori pasauliui atskleisti, kaip  buvo sukurtas Sikorsky UH-60. Paslaptingojo išradimo data – 2011 m. gegužės mėn. 11d.

ASW_Fake_FA37_1

25 kariai dviem malūnsparniais visiškai nepastebėti pasiekė Osamos bin Ladeno būstinę esančią  už 200 km nuo Afganistano sienos.

Tame rajone gyvenantys civiliai vėliau paliudijo, jog visiškai negirdėjo atskrendančių malūnsparnių, tol, kol malūnsparniai nepraskrido tiesiog virš jų virš galvų.

Vienas malūnsparnis besileisdamas patyrė avariją ir vėliau buvo susprogdintas. Liko tik uodegos fragmentas. Norint identifikuoti skraidyklę Black Hawk ir jos slaptuosius techninius patobulinimus (programa, skirta patobulinimui, tariamai nutraukta 2008 m.) malūnsparnio nuolaužos iš įvykio vietos vėliau buvo paimtos ir ištirtos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *