Pagalvių horoskopas: ką apie jūsų asmenybę išduoda pagalvė?

Nors ir esame linkę ieškoti tarpusavio panašumų, visuomet atsiranda dalykų, dėl kurie mus skiria. Dažniausiai tai būna mažos ir nereikšmingos smulkmenos kaip mėgstamiausias būdas paruošti kiaušinį ar patogiausia poza miegoti. Būtent miegas gali išduoti labai daug mažų paslapčių apie asmenybę. Vienas iš lengviausių būdų jas sužinoti — atkreipti dėmesį į savo pagalvę. Kaipgi atrodo jūsiškė? Atraskite ją žemiau pateiktuose variantuose ir pasidalinkite su draugais!

1. Pagalvė suplota

Suplota pagalvė

Jei kiekvieną rytą iš vakaro supurenta pagalvė atrodo tarsi pervažiuota automobilio, tai gana aiškus rodiklis, jog esate nevaržomai kūrybinga asmenybė. Jūsų galva nuolatos kupina idėjų, kurias visas nekantraujate kuo greičiau įgyvendinti. Kartais žmonės galvoja, kad esate keisti, tačiau jums tai nelabai rūpi. Jūs tiesiog gyvenate savo nuosavu ritmu.

2. Pagalvė glėbyje

Apglėbta pagalvė

Daugelis žmonių vaikystėje miegodavo apsikabinę mėgstamiausią žaislą ar antklodę, todėl nenuostabu, kad kai kuriems šis veiksmas tapo neatsiejama miego dalimi. Miegojimas apsikabinus pagalvę gali reikšti, kad nesąmoningai ieškote trūkstamos šilumos ir paguodos arba priešingai — tai gali būti ženklas, kad esate be galo rūpestingas asmuo ir iš jūsų visada galima tikėtis emocinės paramos sunkiu metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *