TOP 10: Pačios karščiausios Holivudo įžymybių dukros

Šių įžymybių dukros pamažu garsina savąjį vardą, nors tai visai  nebūtina-jos gelbsti pasaulį savotiška labdaringa veikla. Holivudas kupinas žmonių, kurie, kaip žinote, pasiruošę gulti po skalpeliu ir daryti kosmetines operacijas (Susijęs straipsnis: Kurios įžimybės išleido didžiausias sumas plastinės chirurgijos operacijoms?), kad atrodytų gražesni, tačiau turime pasakyti, jog šių įžymybių dukroms to neprireikė. Jos mus  pakeri įgimta išvaizda ir žavesiu. Nesunku įsitikinti, kad dauguma šio sąrašo moterų grožisi savimi ir nuolat kartoja, esančios stulbinamai gražios, o, tuo tarpu, kitos ne itin rūpinasi savo išvaizda, tačiau visada  atrodo puikiai, kokioje  situacijoje beatsidurtų.

Pateikiame dešimties garsenybių dukrų sąrašą- kai kurios jus nustebins, nes jų tėvai toli gražu nėra įspūdingi gražuoliai.

  1. Yolanda Foster, Gigi Hadid
bigstock-Anna-Sui-Spring-Summer-103823177
Yolanda Foster, Gigi Hadid

Yolanda Foster turi keletą gražių vaikų, bet viena iš jų, be abejonės, išsiskiria iš visų. Gigi Hadid – karjeros laiptais kopianti gražuolė, supermodelis, kurios nuotraukos  puikuojasi ant visų populiarių žurnalų viršelių. Ji – žinomas veidas grožio industrijos pasaulyje. Sakoma, jog jos grožis išskirtinis ir artimas 80-ųjų aukštosios mados kanonams. Ir tai puiku, nes unikalumas nesuniveliuoja jos su kitais modeliais.

  1. Kris Jebber, Kendall Jenner
shutterstock_342553235
Kris Jebber, Kendall Jenner

Dar viena jauna gražuolė, atskleidusi savo įgimtą talentą. Savo karjerą ji pradėjo kaip realybės šou žvaigždė. Vėliau įžengė į modelių pasaulį, demonstruodama Calvino Kleino ir Balmano madų namų  kolekcijas. Kendall šiais metais įvardinta įtakingiausia ir gražiausia įžymybe Holivude ir nesunku suvokti kodėl – ji daro didelę įtaką paaugliams ir jaunuoliams iki 20 metų. Jos nuotraukos „Instagram“ svetainėje surenka milijoną „Patinka“ paspaudimų.

  1. Katherine Schwarzenegger, Arnold
shutterstock_332770184
Katherine Schwarzenegger, Arnold

Katherine  Schwarzenegger vardas nesipuikuoja antraštėse taip dažnai, kaip kitų jos brolių ar seserų vardai, taigi tiems, kas ją mato pirmą kartą, bus  sunku patikėti, kad Arnoldo genai „sukūrė“ tokią stulbinančią gražuolę. 25-erių amerikietė mėgsta skaityti ir rašyti, kas, be abejo,  būdinga jos profesijai. Atrodo, šis faktas paaiškina ir tai, kodėl ji atrodo geriau nei dauguma jos bendraamžių. Užuot leidusi laiką saulėje, kuri skatina odos senėjimą,  ji kambaryje skaito arba rašo knygas.

  1. Liv Tyler, Steven
shutterstock_286374980
Liv Tyler, Steven

Dar viena labai graži moteris – Steveno Tyler‘io dukra, 38-erių Liv. Žinoma kaip aktorė ir daugelio, turbūt, dėl  įspūdingų skruostikaulių ir paslaptingų veido bruožų, reklamos kampanijų „veidas“. Taip, ji tikrai labai panaši į savo tėvą, bet tas panašumas nesukuria „vyriško“ veido, o atvirkščiai – jos veido  bruožai ryškūs  ir stulbinantys.

  1. Frances Bean Cobain, Kurt
rs_634x882-150408130417-634.frances-bean-cobain-040815
Frances Bean Cobain, Kurt

Frances Bean Cobain dar viena garsenybė, kurią gamta apdovanojo grožiu. Pasaulyje, kuriame daug įžymybių ieško plastikos chirurgų pagalbos ir taip tobulina savo išvaizdą, Frances išlieka natūrali ir, be abejo, graži.  Prieš 23-ejus metus susimaišę Courtney Love ir Kurto Cobaino genai pasauliui padovanojo nuostabią, grožiu trykštančią moterį. Frances domisi menu ir tapyba, tad jai vieni juokai išsirinkti puikiai derančią suknelę ir pabrėžti visus savo privalumus.

  1. Zoe Kravitz, Liza Bonet
shutterstock_335033483
Zoe Kravitz, Liza Bonet

Zoe Kravitz – gražuolė, kurios tėvas Lenny, o motina-Lisa Bonet. Ši 26-erių metų aktorė, pastaruoju metu vaidinanti žinomuose filmuose, galėtų būti ir modeliu. Kravitz rengimosi stilius vienas iš keisčiausių kada nors matytų Holivude, ir, tik pamanykite, tai visai nereiškia , kad blogiausias, bent jau Zoe‘os  atveju. Ji nesivaržydama pasirenka bei dėvi tokias suknelės, kurios pabrėžia ir paryškina jos  grožį, nesvarbu ar ji žengia raudonu kilime, ar ne. Tiesą pasakius, ji  beveik visada atrodo žavinga ir stulbinanti.

  1. Paulina Gretzky
shutterstock_304930742
Paulina Gretzky

Žmonės su dideliu susidomėjimu stebi Paulinos Gretzky profilius socialiniuose tinkluose. Wayne Gretzky dukra internete turi milžinišką sekėjų būrį ir gauna nemaža žinučių, kurias dažniausiai rašo vyrai. Paulina, kuriai tik 26 m. mano esanti modelis ir pop dainininkė, tačiau dauguma jos gerbėjų labiau žavisi  jos internete patalpintomis nuotraukomis nei jos muzikiniais pasiekimais.

  1. Georgia May Jagger, Mick
shutterstock_112915843
Georgia May Jagger, Mick

Georgia May Jagger tikriausiai yra viena iš labiausiai žinomų garsenybių dukra, kuri tikrai buvo „įstumta“ į madų ir modelių pasaulį. Daug anksčiau nei tada, kai kitų įžymybių vaikai pradėjo ieškoti sutarčių su madų namais, Jagger jau dalyvavo didžiausiuose pasauliniuose  L‘Oreal renginiuose. Keletas Jungtinės Karalystės, be abejo,  jos grožiu sužavėtų ir vyrams skirtų žurnalų, paskelbė 23-ejų metų Georgią pačia gražiausia moterimi kategorijoje iki 25-erių metų amžiaus. Kaip bebūtų keista, bet jos tėvą, Mick‘ą Jagger‘į, gamta tokiu išskirtiniu grožiu neapdovanojo.

  1. Angela Simmons, Rev Run
shutterstock_228982147
Angela Simmons, Rev Run

Daugelis žino, kad Angela Simmons yra Rev  dukra, bet ar žinojote, kad ji- 28-erių metų verslininkė ir kelių milijonų vertės prekių ženklo savininkė? Nepaisant to, žmonės  visada žvelgia į Angelą kaip į  puikiai atrodančią garsenybės dukrą. Turbūt dėl to, kad ji tikrai gražiai sudėta. Angela nebijo demonstruoti savo kūno ir visi, kas nori pasigrožėti jos kūno formomis, gali tai padaryti. Leisdama laiką  Majamio paplūdimyje  ji  dažniausiai dėvi beveik miniatiūrinį bikini, tad kiekvienas mato sporto salėje sunkaus darbo ir praleistų valandų rezultatą.

  1. Brooke Hogan, Hulk
shutterstock_338626430
Brooke Hogan, Hulk

Kadaise, kai Brooke Hogan bandė tapti dainininke, buvo sakoma, jog ji turi tik gražų veidelį ir nieko daugiau. Įdomu, jei tektų pasirinkti, kas geriau: netalentinga gražuolė ar netalentinga ir negraži? Brooke kuo puikiausiai gali būti tik gražuole ir  niekuo daugiau, be to, ji nė neslepia , kad jos tėvas yra Hulk Hogan ir tuomet žodis „gražuolė“ skamba dar efektyviau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *