Mergina atstūmė vaikiną, tačiau jam laimėjus 362 tūkstančius dolerių, jos meilė atgimė iš naujo

Aklai įsimylėjęs vaikinukas skausmingai išgyveno išsiskyrimą su drauge Amy. Atrodo, kad jo jausmai, net ir praėjus ketveriems metams, neišblėso.

girldumpsbf

Vieną dieną, benaršant internete, jo žvilgsnį patraukė itin gundantis pasiūlymas – jau surinkęs būrius gerbėjų ir populiarus Australijoje ir Kanadoje, žaidimas Bingo Liner skynėsi savo nišą ir Amerikoje. Tapti nauju  žaidėju buvo paprasta kaip dukart du, be to, jokios rizikos – nereikėjo pateikti nei kreditinės kortelės duomenų, nei sumokėti pradinį įnašą. Matthew pasitaikė unikali proga – niekuo nerizikuodamas jis galėjo pabandyti išlošti „aukso puodą“ – 500 000 JAV dolerių. Kas gi galėjo jį sulaikyti? Niekas.

Jo draugė Amy prisipažįsta: „Jam visada trūko ryžto, užsispyrimo ir motyvacijos ko nors siekti ir ko nors imtis. Jis buvo labai mielas vaikinas, tačiau niekada neturėjo pinigų – jokioms pramogoms – kitaip nei kiti mano draugai. Tie patys draugai sakė, jog man reiktų kitokio žmogaus – veržlesnio, energingesnio, kuris sugebėtų mane aprūpinti ir suteikti tai, ko noriu, Matthew tikrai buvo ne toks.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *