Kaip per 5 minutes paslėpti ataugusias dažytų plaukų šaknis?

Covering-Your-Roots-In-Glitter-Is-The-Most-Creative-Way-To-Hide-Them (1)

Kokių tik šukuosenų  ir plaukų dažymo variantų nematėme šiais metais (Susiję straipsniai: Klaiku ar gražu? Nauja apsileidėlių mada – žėrinčios pažastys; Kalėdiniai hipsteriai. Kai barzda pakeičia eglutę)! Plaukai nudažyti mėlynai žalsvais tonais, jog atrodo lyg undinėlės garbanos, nudažyti kosminėmis galaktikos spalvomis arba nudažyti vaisiniais dažais. Deja, visi šie  dažymo šedevrai gražūs tik kelias savaites, o po to pasirodo nenudažytos plaukų šaknys. Taigi, ką daryti tokiu atveju?

Galime plaukus nusidažyti pačios, galime skubėti į kirpyklą arba tiesiog panaudoti blizgučius! Kuris variantas jums atrodo įdomesnis?

Ši nauja mada plaukus puošti blizgučiais pasirodė pačiu laiku, kai ataugo vasarą dažyti mūsų plaukai. Kas gali būti geriau, kai vienu šūviu galima nušauti du zuikius – ir paslėpti ataugusių plaukų šaknis, ir prasklaidyti niūrią žiemos melancholiją?

Taip, suprantama, ši mada jums gali pasirodyti juokinga. Atrodo lyg galva būtų pilna blizgančių pleiskanų, ar ne? Tegu nesusižavėjusios naujove ir toliau  nekenčia šitos mados, o drąsios – išbando.

Taigi, jei esate charizmatiška ir savimi pasitikinti asmenybė, kodėl gi nepabandyti? Paieškokite užsilikusių nuo Helovino blizgučių, plaukų vašku patepkite plaukų šaknis ir pabarstykite jas žėručiais. Taip galite vaikščioti dieną ar dvi, o, kai nusibos tiesiog išsitrinkti plaukus.

Labai lengva ir tekainuoja centus. Tad ko laukiate? Pabandykite!

002

003

004

005

006

007

008

009

010

011

012

013

014

015

016

017

018

019

020

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *