Pasidaryk pats. Tamsoje švytintis stalas.

Galbūt iš pirmo žvilgsnio šis baldas pasirodys supertechnologijų kūrinys ar daiktas iš ateivių laivo, tačiau  tokį staliuką kuo puikiausiai galime pasidaryti patys ir viską, ko prireiks jo gamybai, rasite namuose. Kelios  kipariso medienos lentos, fotoliuminescenciniai milteliai, derva, įrankiai ir šiek tiek kruopštaus  darbo. Į  pagalbą mums ateis  visų amatų entuziastas Mike‘as  Warrenas, dollarstorecrafts.com blogger‘is,  ir parodys  kaip patiems pasidaryti tamsoje švytintį stalą.

Fotoliuminescencinius miltelius sumaišykite su derva ir gautu mišiniu užpildykite natūraliai kipariso medienoje susidariusius nelygumus ir plyšius –tokiu būdu sukursite natūralios formos tamsoje švytinčius plotelius.

Tikriausiai jau susiradote  įrankius, o dabar jau žinote ir kaip tai padaryti. Telieka pasiraitoti rankoves ir kibti į darbus.

„Mintis  sukurti tokį darbą man sukirbėjo vaikštant po parduotuvę ir pamačius kedro lentas. Nieko panašaus anksčiau nebuvau regėjęs, bet jau žinojau, ką su jomis padarysiu.

Kaip patyręs stalius, buvau susipažinęs su stalviršių apdirbimo technika, kai baldo paviršius, norint jį sulyginti ir apsaugoti,  padengiamas derva, Paprasčiausiai pasinaudojau šimtamečiu metodu, tik į dervą įdėjau švytinčių miltelių.

Kai derva išdžiūvo, aš išnešiau lentas į saulę ir buvau nustebęs, kaip gražiai jos švytėjo parneštos vidun. Tai tikrai atrodo kaip stebuklas ir to grožio negali perteikti nei fotonuotraukos, nei videoįrašas.

Stalą aš padariau prieš 3 mėnesius, o jis vis dar kaip naujas! Pastačiau stalelį savo darbe ir kiekvieną vakarą, kai einu namo ir  praeinu pro šalį, matau kaip  jis  švyti tamsoje.

Šis mano darbas daug ką  sužavėjo  ir žmonės iš viso pasaulio rašo man ir  prašo padaryti tokį stalą. Šiuo metu pagal užsakymus aš gaminu tokiu metodu apdorotas lentas. Mane galite rasti Etsy parduotuvėje ir pasiteirauti, kaip užsisakyti stalą.

Aš esu profesionalus inžinierius – konstruktorius  ir projektuoju įvairius  daiktus, kurie yra ir funkcionalumo, ir keisto absurdo mišinys, taigi šis stalas yra idealus mano profesionalumo įsikūnijimas.“

glowing-resin-table-mike-warren-1

glowing-resin-table-mike-warren-2

glowing-resin-table-mike-warren-8

glowing-resin-table-mike-warren-4

glowing-resin-table-mike-warren-5

glowing-resin-table-mike-warren-6

glowing-resin-table-mike-warren-7

glowing-resin-table-mike-warren-3

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *