Ar ši mergina su džinsais, ar nuoga?

634x357xtrain.jpg.pagespeed.ic.S0bj_UXM4W

Dauguma mūsų net namuose išsirengę  nuogai jaučiamės nejaukiai, net jei namuose esam visiškai vieni. Kitiems, atvirkščiai, patinka „išsilaisvinti“ ir nevaržyti savęs rūbais. Mažytis patarimas, jeigu jau vaikštinėjate nuogutėliai po virtuvę – geriau nekepkite aliejuje bulvyčių ir atsargiai elkitės su verdančiu vandeniu.

Tarkim, mes nejaučiame jokios gėdos namuose šokdami striptizą, bet, galima dėti galvą, daugelis nė nesvajoja nuogi išeiti į gatvę. Aišku, neminėsim tokių atvejų, kai išgerta marios alkoholio.

Štai viena mergina, kuri tai padarė nė nesuvilgiusi lūpų alkoholiu, tai yra neišgėrusi nė lašo. Tiesiog ji nusimovė kelnes ir išėjo pasivaikščioti po Honkongą.

Dailininkė Sandra Bakker, profesionaliai  tapanti ant nuogo kūno, vaikštinėjo po miestą pasiėmusi aukso spalvos kuprinę ir vilkėdama tik marškinėlius bei  avėdama batus. Viskas. Ir niekas net nežvilgtelėjo į ją.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog blondinė vilki šviesias netikro džinso kelnes, bet nesileisite, kad tikroviškai nupieštos kišenės, siūlės ir raukšlės jus apkvailintų. Pažvelkite iš arčiau ir jūs pamatysite, kad žemiau juosmens ji visiškai nuoga.

Gan ironiškai skamba ant jos marškinėlių esantis užrašas: „geriausios kelnės – jokių kelnių. Taip sakant, juodu ant balto aiškių aiškiausiai parašyta, kas yra kas, bet ji vaikšto nedemaskuota. Tik vienas vyras porą kartų nužvelgia merginą,  kai ji perka traukinio bilietą.

267.jpg.pagespeed.ce.lIZkMYN4Ww

Tai jau ne pirmas toks kartas, kai mergina, nusimetusi visus drabužius išeina pasivaikščioti ir niekas to nė nepastebi. Gal atsimenate Leah Jung iš Manheteno? Tada ją „iššifravo“ vienas pastabus vyriškis.

Įdomu, kas padėjo merginai „nudažyti“ sunkiai pasiekiamas vieteles? Nejaugi ji pati tokia neįtikėtinai lanksti?

Nežinau, kokia šios tikroviškai atrodančios iliuzijos panaudojimo prasmė šiuo konkrečiu atveju, bet, kad mergina, be abejo, drąsi tai – faktas.

Tau pasisekė, kad nelijo, Sandra!

634x453x526.jpg.pagespeed.ic.zwvTljdaDp

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *