18 keistų ir neįprastų namų nuotraukų galerija

#10

House10

Kas nemėgsta iškylauti? Šio namo gyventojai savo meilę iškyloms išreiškė pasamdę architektą, kuris jų būstą suprojektavo panašų į milžinišką pintinę. Kiekvienas tarpelis, kuris įprastai yra tarp vytelių, šiuo atveju yra stiklo langas-natūralios šviesos kambariuose šaltinis. Ar galite įsivaizduoti pasimatymą, kai jus pasiimti turi iš namų, kurie iš tikrųjų yra iškylos krepšys? Jungtinės Amerikos Valstijos.

#11

House11

Šis modernus stebuklas panašus į seną surūdijusį  griozdą, pastatytas ant kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabios slėnio platumos. Savo namą , sunaudojęs daugiau nei 110 tonų plieno, architektas kūrė 23 metus. Teksasas, architektas ir skulptorius Robertas Bruno.

[artad]

#12

House12

Nepaisant dizaino, kuris buvo šeimininko užgaida, vienbalsiai sutiksime – pro langus, o jų daugybė – atsiveria patys gražiausi vaizdai.

Šio namo savininkas – tarptautinė futbolo žvaigždė. Nepaisant gražaus architektūrinio sprendimo ir nuostabaus žalio kraštovaizdžio, daugeliui šis pastatas panašus į…tualetą. Kodėl? Pažvelkite dar kartą: baltas namo viršus ir lenktos linijos susiliejimas su baltu pagrindu tikrai primena vonios kambariuose esantį unitazą, o langai – vandenį.

Suwono (Pietų Korėja) mero namas. Sim Jae-Duckas klozeto formos dviaukštį namą pasistatė norėdamas paminėti 2007 įvykusį  steigiamąjį pasaulinį tualetų asociacijos susirinkimą. Galima sakyti, jog sanitarijos ir higienos normų įgyvendinimas buvo tapęs  Jae-Ducko gyvenimo tikslu. Ar žinojote, kad  daugiau nei 2 mlrd. pasaulio gyventojų neturi tualetų?

#13

House13

Neįtikėtina, ar ne? Didysis šuo išties yra gyvenamasis namas. Tiesiog gerai įsižiūrėkite ir prie užpakalinių šuns kojų pamatysite viršun vedančius laiptus, patekę vidun rasite tik vienišą langelį – šuns akį. Įdomus ir juokingas projektas. Mažesnysis šuniukas čia – tik dekoratyvus statinys.

#14

House14

Nemaža žmonių tikina, kad norėtų gyventi iš rąstų suręstame namelyje. Šis noras išpildytas iš sakinio paėmusi tik vieną žodelytį: „rąstas“. Artas Schmockas ir jo padėjėjas užtruko 8 mėnesius kol išskobė ir įrengė būstą daugiau  nei 2 tūkst. amžiaus raudonmedžio rąste. Įžymiojo vieno rąsto namuke – minimalus interjeras ir virtuvė. Beje, jei jus tai domina, jį galima išsinuomoti! Garbervilis, Kalifornija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *