18 keistų ir neįprastų namų nuotraukų galerija

#6

House6

Vienas seniausių namų mūsų sąraše ir turbūt būtent jame sunku įsivaizduoti, ką nors patogiai gyvenantį. Gautasis rezultatas ne žemės drebėjimo padarinys, o architekto, nusprendusio sukurti unikalią gyvenimo erdvę, projektas. Nelygūs kampai ir sukrypusios sienos-jokių abejonių, kad tai gana keista vieta, kurią galėtume pavadinti savo namais! Erantės svečių namai, Čilė.

#7

House7

Šis namas pastatytas kaip tiksli Davido Steinbecko namo, pastatyto Bradui Pittui ir Angelinai Jolie, kopija. Namas įkomponuotas į kraštovaizdį -jo sienos ir terasos lyg susilieja su unikalia ir nuostabaus grožio aplinka. Uolos luitų krantai ir srūvantys kriokliai- šis namas tiesiog dvelkia ramybe Ir vienove su gamta. Pensilvanija, Architektas Frankas Lloydas Wrightas.

[artad]

#8

House8

Ar jums patinka mokslinė fantastika? Gal ir jūs vienas iš daugelio tikinčių, kad kieme gali nusileisti ateivių erdvėlaivis? Jei taip, tai šis namas jums turėtų patikti! Stiklo ir plieno konstrukcija tikrai primena nežemišką kosminį laivą. O pastato ertmėje įrengti namai – tikra fantastika.

#9

House9

Kaip namelis ant vištos kojelės. Taip, tikri šių laikų statybinių konstrukcijų stebuklai, kai toks didelis pastatas rodos balansuoja ant tokio mažo, nors ir tvirto, pamato. Iš pirmo žvilgsnio pastatas primena didelę daržinę, o gal svirną. Kaip ten bebūtų neatrodo, jog jis būtų skirtas gyventi žmonėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *