18 keistų ir neįprastų namų nuotraukų galerija

28-Mind-Blowing-Crazy-and-Bizare-Home-Designs

Nusprendę statyti namą daugelis renkasi įprastinį projektą ir naujasis būstas dažniausiai panašus į kaimynystėje jau stovinčius pastatus. Tačiau yra žmonių, kurie neseka kitų pėdomis ir laužo nusistovėjusias tradicijas. Jų namai – kitokie, neįprasti akiai-kūrybinė asmenybių išraiška. Radome aštuoniolika tokių neįprastų namų projektų, kad net keista, jog kai kurie iš jų  stovi vertikaliai. Esame tikri, kad novatoriškų idėjų pasisemsite ir jūs! Jau pasiruošę? Tad pirmyn į keisčiausių namų pasaulyje apžvalgą!

#1

House1

Lyg paukščio lizdas įsitaisęs tarp medžio šakų ir pats primenantis didžiulį kiaušinį ar vaikystės namelį medyje. Viduje ankšta, o sienoje tėra tik vienas langelis, pro kurį matyti nuostabus gamtos grožis. Esame tikri, jog šio namo gyventojams prieš akis atsiveria ypač gražūs vaizdai, nes namelis įtaisytas vešliame visžalių ir tropinių medžių tankumyne.

[artad]

#2

House2

Tik pažvelkit! Ne, ši nuotrauka nėra Photoshop‘o mėgėjo darbelis. Toks namas išties yra ir tyčia taip pastatytas norint sukurti iškraipyto vaizdo iliuziją. Šio nuostabaus  ir gražaus  pastato pasididžiavimas – namo centre esančios stiklinės lubos, pro kurias pažvelgus galima mėgautis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Gdanskas, Lenkija.

#3

The Dancing House

Šis aukštas stiklinis priestatas taip pat atrodo lyg būtų deformuotas ir iškraipytas. Didžiam architekto džiaugsmui, šis pastatas tikras šedevras. Juk tikras stebuklas taip pastatyti lenktų formų konstrukciją, kurioje tiek stiklo langų. Namo privalumas ne tik „vingiuotas“ specifinės formos priestatas, bet ir tai, jog gyventojai iš savo terasų gali stebėti saulėlydį ar pirmuosius saulės spindulius tikrai neįprastu kampu.

#4

The Upside-Down House

Jei nuotraukoje nebūtų žmonių, ko gera ne vienas iš mūsų visų pirmiausia pamanytume, jog matome apverstą fotografiją. Tačiau dabar kuo puikiausiai matome, kad namas pastatytas…aukštyn kojomis. O kas sakė, kad namo niekas nepradeda statyti nuo stogo? Kalnuotos apylinkės verčia manyti , jog tai stipri vėtra nupūtė namelį nuo šlaito ir jis, blaškomas į šalis, galų gale liko taip kaip stovi. Nuostabus architekto Danielio Chapiewskio (Lenkija) projektas, ar ne?

#5

The Cube Houses

Šių namų eilutė atrodo lyg iš animacinio filmo ar komiksų knygutės. Geltonų kubo formos namukų eilutė suprojektuota ant mažmeninės prekybos centro ir atrodo taip, lyg griūtų žemyn ant juos stebinčių smalsių žiūrovų. Traukiantis akį projektas – atrodo, jog namukai stiklo akelėmis labai susidomėję tuo,  kas vyksta jų papėdėje. Roterdamas, Olandija, Architektas Pietas Blomas, 1984 m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *