Už pinigus įmanoma viskas. Arba kiek kainuoja tapti gyva lėle Barbe

Pixee Fox savo pastangas tapti „gyva lėle Barbe“ prilygina tam, ką išgyvena transeksualai keičiantys lytį. Ji teigia tik dabar pagaliau jaučianti, kad jos išvaizda atitinka vidinę būseną.

Dėl plastinių operacijų pamišusiai „gyvai“ lėlei Barbei pašalinti šeši šonkauliai. Pixee jautėsi tarsi įstrigusi savo senajame kūne.

Kadaise dirbusi elektrike, Pixee jau išleido daugiau nei 80 tūkst. Didžiosios Britanijos svarų norėdama, kad jai būtų suformuota smėlio laikrodį primenanti figūra.

Po šešių apatinių šonkaulių pašalinimo jos juosmens apimtis tesiekia tik 36 cm.

25-erių metų moteris sako, kad tokiems kūno  pokyčiams ją įkvėpė animacinio filmo herojės: Jessica Rabbit ir Disnėjaus „Miegančioji gražuolė“.

Iš Švedijos kilusi „Gyva lėlė“ pasakoja, jog  žmonės jai ne kartą sakė, kad ji jau dabar atrodo kaip nužengusi  iš animacinio  filmo. Tačiau tokie žodžiai Pixee ausiai  skamba lyg komplimentai ir paskatinimas toliau žengti šiuo ekstremalių pokyčių keliu.

Pixee-Fox
Štai kaip dabar, po daugybės plastinių operacijų atrodo Pixee.

„Tos animacinių filmų herojės – tobulo moteriško kūno išraiška. Ir aš noriu pasiekti šį idealą“,-tęsia ji.

„Yra daug tokių žmonių, pavyzdžiui transeksualai, kurie  jaučiasi vienokie viduje ir yra kitokie išorėje. Taip pat jaučiausi ir aš-mano išorė skyrėsi nuo to, kuo aš jaučiausi esanti.“

[artad]

„Noriu turėti liekną liemenį, sėdmenis, didelį biustą, dideles akis ir gražius veido bruožus. Šonkaulių pašalinimas buvo tik vienas žingsnis idealios išvaizdos link.“

Sudėtinga penkių valandų trukmės operaciją atliko Dr. Barry Epple iš Indianapolio, spalio mėnesį Indianos mieste.

Operacija, kurios padariniai negrįžtami, dažniausiai atliekama dėl medicininių indikacijų, bet, po išsamių konsultacijų, gali būti atliekama ir kosmetiniais tikslais.

Lėlytė: Pixee tikslas-tipiška Barbės ir jos dievinamų animacinių filmų personažų išvaizda.
Lėlytė: Pixee tikslas-tipiška Barbės ir jos dievinamų animacinių filmų personažų išvaizda.

One Ping

  1. Pingback:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *