Moteris atsikratė 108 kg išsiskyrusi su draugu, kuris dievina storas moteris

ad_189036735

Patty Sanchez, 51 m. moteris išsipūtė lyg balionas ir svėrė 327 kg. Norėdama būti savo draugo, kuriam patiko putlios  formos, svajonių moterimi Patty priaugo labai daug svorio – per dieną jį suvartodavo net 13 tūkst. kcal.

Išsiskyrusi su buvusiuoju  moteris per metus sulieknėjo nuo 327 kg iki 216 kg.

Liguistai nutukusi moteris nutrūkus draugystei  numetė 108 kg ir tikrąja to žodžio prasme išgelbėjo savo sveikatą ir gyvybę.

Vienu metu Patty net buvo nusprendusi  tapti sunkiausia moterimi pasaulyje ir kelerius metus kasdien suvartodavo didžiulius maisto kiekius-kasdiene kalorijų vertė siekdavo net 13 tūkst. kcal.

Po išsiskyrimo su buvusiu partneriu moteris pakeitė savo mitybą ir gyvenimo būdą,

51 metų, keturių vaikų mama, planuojanti atsikratyti dar daugiau kilogramų, sako, jog numetus svorio jos asmeninis ir šeiminis gyvenimas žymiai pagerėjo.

Patty-Sanchez
Sunku: Patty Sanchez sako, jog jautėsi taip „lyg mirtų lėta mirtimi“.

Patty iš Reno miesto Nevadoje prisipažįsta: „ Aš buvau milžiniška ir tiesiog jaučiau kaip lėtai lėtai mirštu.“

Dabar moteris pasakoja:

„Supratau, kad „maitinau“ ryšį su buvusiu draugu ir  tai buvo vienpusė  auka. Man šitai nedavė jokios naudos.

Nutrūkę santykiai turėjo įtakos svorio netekimui – kiekvieną dieną man buvo patiekiami valgiai, o išsiskyrus su draugu viskuo teko rūpintis pačiai.

Anksčiau aš  nebijojau mirties, tiesiog tai buvo kažkas, dėl ko aš niekad nesukau galvos, tol, kol nepradėjau tukti ir tapau  vis sunkesnė ir didesnė.

Bet tada aš pasiekiau dugną – be kitų pagalbos jau nebegalėjau nueiti net į vonios kambarį ir susimąsčiau, kad tiesiog vienąkart išauš diena, o aš nebebūsiu kartu su savo vaikais ir anūkais.

Mano kova iš pradžių buvo gan paviršutiniška – aš juk gyvenau viena ir neturėjau nieko, kas man padėtų, pati negalėjau nei išsivirti valgio, nei išsimaudyti, nei išeiti iš namų – jaučiausi labai vieniša.

Mokiausi pati sau ruošti valgį ir rinkausi tokius patiekalus, kurie tiktų būtent man, užuot pasirinkusi tokį, kuris mane tukintų ir kokį man parinkdavo mano buvęs draugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *