Kaip 19-metis iššvaistė 9,7 mln. svarų laimikį, ir ką jis pataria 33 mln. svarų laimėjusiai porai?

Devyniolikmetis Mickey Carroll susižėrė 9,7 mln. Didžiosios Britanijos svarų vertės aukso puodą,  tačiau jo išsipildžiusi svajonė netruko virsti košmaru.

PAY-Former-lottery-winner-Michael-Carroll
Praeities pamokos: Buvęs loterijos laimėtojas Michaelas Carrollas sako, jog Martinai turėtų emigruoti.

Liūdnai pagarsėjęs Mickey Carrollas porai, laimėjusiai patį didžiausią Britanijoje aukso puodą-33 mln. svarų, patartų tik viena.

Emigruoti.

Jo manymu, nepaklausiusi tokio patarimo, Davido ir Carolės Martinų šeima gali skaudžiai  nusivilti.

Buvęs šiukšlininkas/šiukšliavežys tapo žinomas, kai Lotto Lout loterijoje laimėjo 9,7 mln. svarų. Jam tada buvo vos devyniolika.

2002 m.  lapkritį jis nusipirko laimingąjį bilietą. Tuo metu Carrollas dėvėjo elektroninę apyrankę, kuri rodė jo buvimo vietą.

Pinigus Carrollas švaistė be gailesčio: leido juos kokainui, azartiniams žaidimams ir lengvo elgesio mergužėlėms… Ir tai jo vos nepražudė.

Nors, pasak Carrollo, jis nė trupučio nesigaili, kad ištisą dešimtmetį gyveno kaip roko žvaigždė, tačiau vis tiek įsitikinęs, kad Davidas ir Carolė, kurie pasidalino 66 mln. svarų laimėjimą su dar vienu laiminguoju, turėtų kuo greičiau palikti savo gimtuosius namus Škotijos pasienyje.

Michael-Carroll-who-has-won-over-£97-million-on-the-National-Lottery
Laimėjimas: 2002 m.  Michaelas Nacionalinėje loterijoje laimėjo daugiau nei 9,7 mln. svarų.

Carrollas (32 m.) sako: „Pora minėjo, kad jie turi dukrą, kuri gyvena Australijoje. Patarčiau jiems kuo greičiau ten emigruoti ir pradėti naują gyvenimą.

Hawicke gyventi normalų ir įprastą gyvenimą bus neįmanoma.

Giminės ir draugai „atsimins“ senas draugystes bei giminystes, nes užsigeis dalies pinigų. Neilgai trukus pora pastebės, kad juos supa veidmainiai žmonės.

[artad]

„Giminėms ir draugams išdalinau beveik 4 mln. svarų, tačiau kai kam to nepakako-norėjo dar daugiau. Tie, kuriems nedaviau, nustojo su manimi bendrauti. Taipogi gavau šimtus tūkstančių laiškų nuo visai nepažįstamų žmonių, kurie maldavo jiems padėti.“

Todėl jis įsitikinęs, kad Martinai, kuriems po 54 m. bei jų 26 m. dukra Lisa atsidurs pavojuje, vos tik apie laimėjimą bus paskelta viešai.

Tokia suma, kurią laimėjo ši pora, gali išprovokuoti nusikaltimą, -sako jis,-„Aš laimėjau tik 9 mln., o jie-triskart daugiau.“

Michael-Carroll
Loterija ir laiškai: laimėjęs 9,7 mln. Michaelas gavo ir grasinančių, ir išmaldos prašančių laiškų.

Laimėtojas pasakoja: „Tikrai yra  kategorija žmonių, kurie tokiu būdu uždirba pinigus.

Viskas pasipylė iš karto. Patį pirmą grasinantį laišką gavau praėjus vos dienai po laimėjimo atsiėmimo. Vėliau gavau jų tūkstančius. Viename buvo rašoma, kad sukapos mano dukrą ir atsiųs po gabalėlį.

Kitame buvo mano šeimos nuotraukos ir išsamiai aprašyta, kur ji gyvena. Tikrai buvau sunerimęs. Miegojau su ginklu po pagalve, o namie kiekviename kambaryje  laikiau po peilį.“

Michael-Carroll (1)
Išvaistyta: Michaelas prisipažįsta, kad milijonus išvaistė kokainui, azartiniams lošimams ir prostitutėms. Savo namuose rengdavo vakarėlius, kuriuose netrūko kokaino.

„Iš policijos nesulaukiau jokios pagalbos. Jie nieko nenorėjo žinoti. Suprantu, kad kai kuriais atžvilgiais tikrai elgiausi kvailai, tačiau, kai jūsų šeimos nariams yra grasinama, supranti, kad  pinigai toli gražu nėra viskas.

Aš sakiau policijai, jog, jei kas nors atsitiks, atsakomybė kris ant jų galvų. Laimei, nieko neatsitiko.“

Pašėlęs ir laukinis Carrollo gyvenimas: ne kartą baustas už kaimynų terorizavimą, porąkart teistas už narkotikų laikymą ir chuliganizmą.

Michael-Carroll (2)
Nuotykiai: 2004 m. Michaelas sulaikytas ir aptikta, kad jis turi kokaino.

Michaelas tapo žemiausiojo socialinio sluoksnio „karaliumi“ –  narkotikų „prisodrintiems“ vakarėliams per savaitę išleisdavo 12 tūkst. svarų. Po to gydėsi. Beprotiškas sumas išvaistė prostitutėms. Carrollas teigia, jog miegojo su daugiau nei 4000 moterų. O vienąkart Amsterdame per vieną dieną turėjo jų daugiau nei 20.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *