Įžymybės, kurie tapo tėvais būdami labai jauni

-1471888458

Daugelis Holivudo garsenybių imasi tėvystės gana vėlai — būdami netoli arba jau peržengę keturiasdešimties metų slenkstį, tačiau dauguma šių žvaigždžių tapo mamomis ir tėčiais nesulaukę nei dvidešimties! Žinoma, tokių „netradicinių“ tėvų gyvenimo keliai buvo kupini iššūkių, tačiau kiekvienas iš jų savaip sugebėjo juos įveikti ir tapti pavyzdžiu jaunesnėms kartoms.

  1. Sofia Vergara

sofia-vergara-1471888460

Serialo „Moderni šeima“ žvaigždė Sofia Vergara pagimdė sūnų Manolo Gonzalez-Ripoll Vergara 1992-aisiais, kuomet jai tebuvo 19 metų. Manolo tėvas buvo jos mokyklos laikų mylimasis, su kuriuo aktorė iki šiol dalinasi tėvyste. Nors ir seniai išsiskyrę, jie net kartu pozavo sūnaus koledžo baigimo ceremonijoje 2015-aisiais. Sklinda gandai, kad Manolo ketina sekti motinos pėdomis ir pradėti karjerą kino pasaulyje. Vaikinas jau yra vaidinęs keliose šampūno „Head & Shoulders“ reklamose (taip, iš mamos jis paveldėjo ne tik talentą, bet ir nuostabius plaukus). Taip pat jaunuolis prodiusavo savo „YouTube“ kanalo serialą ir kartu su mama buvo pasirodęs Snapchat transliuojamoje realybės šou „Vargaraland“.

Šiuo metu Manolo galėtų ir pats tapti tėvu, tačiau panašu, kad pirmiausia jam teks vyresniojo brolio vaidmuo, mat 2015-ųjų lapkritį jaunuolis „ištekino“ savo mamą už aktoriaus Joe Manganiello. Prieš vestuvių ceremoniją, 42-iejų Sofia pareiškė, kad jos vyras yra už ją jaunesnis ir niekada neturėjo savų vaikų, todėl ji neketina jo nuvilti, tačiau tai turi įvykti kuo greičiau, nes aktorės nežavi mintis apie gimdymą būnant 50-mete.

1 iš 12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *