5 dalykai, kuriuos moterys slepia nuo savo sutuoktinių

1421940739020

Pagaliau išaušo ta lemtingoji diena ir „kas mano, tas ir tavo, o kas tavo, tas ir mano“ tapo realybe. Tačiau dauguma moterų nutyli ar slepia nuo savo sutuoktinio keletą dalykų, net jei jųdviejų tarpusavio  ryšys ir itin glaudus. (Žinia, vyrai taip pat linkę kai ką nutylėti!) Ekspertai atskleis mums apie kokius dalykus moterys nelinkusios atvirauti.

Visų pirma…

[artad]

  1. Sveikatos problemos

images

Aptikusį įtartiną apgamą, sukietėjimą krūtyje ar kitą panašų įtartiną rimtos ligos požymį, moteris linkusi sumenkinti savo nerimą ir nuogąstavimus.

„Moteris išradingai slepia nuo sutuoktinio su jos sveikata susijusius rūpesčius ir nori apsaugoti vyrą nuo streso ir baimės“,-sako Ohajo valstijos Wexner‘io medicinos centro, moterų elgsenos psichologė ir mokslų daktarė Kristen Carpenter

Tačiau tas instinktyvus noras nutylėti ir apsimesti, kad problema neegzistuoja tikrai nėra geriausias pasirinkimas.

„Jūs tarsi atsitveriate siena ir šitaip prarandate galimybę sulaukti paramos iš savo artimiausio žmogaus – sutuoktinio.“-paaiškina psichologė.

Atsispirkite pagundai nutylėti – juk jūs verta palaikymo, kas beatsitiktų. Santuoka lyg komanda, o sutuoktinio petys – tvirčiausia atrama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *