15 aktorių, kurie išties yra daug vyresni nei jums atrodė

Nors laikas dažnai negailestingas, kartais keblu nuspėti, kokio amžiaus iš tiesų yra viena ar kita įžymybė (susijęs straipsnis: 15 gražiausių visų laikų aktorių – bėgantis laikas jų nepasigailėjo). Ypač sunku atspėti, kiek metų yra aktoriams, nes būtent jie dažnai atrodo esą visai nepavaldūs laiko dėsniams ir rodos nesensta. Štai 15 aktorių, į kuriuos žvelgiant ir apima tas keistas jausmas.

  1. Jimas Parsonsas-40

283-2-bigstock-Jim-Parsons-at-the-th-Annual-586699581

Nejaugi? Niekas iš mūsų nebūtų patikėjęs jog Parsonsui jau keturiasdešimt! Daugeliui aktorius įsiminė kai suvaidino tokį vaikiškai nutrūktgalvišką personažą kaip, tarkim, Sheldoną iš „Didžiojo sprogimo teorijos“. Manytume, jog ne taip paprasta suvaidinti daug jaunesnį už save herojų ir netgi atskleisti neurotišką jo charakterį bei išskirtinius bruožus. Pavyzdžiui, Sheldonas itin išrankus.

  1. Julianne Moore-53

bigstock-Julianne-Moore-at-Julianne-Moo-586821081

Tiesiog stulbinamai žavinga. Kas patikėtų, jog Julianne Moor yra penkiasdešimt trejų? Žavioji raudonplaukė iš „Pašėlusių naktų“ nė trupučio nepasikeitė: vis tokia pat gyvybinga ir trykštanti energija.

  1. Gwen Stefani

bigstock-LAS-VEGAS-DECEMBER-LAS-V-584218611

Nedaugelis praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje būtų patikėjęs, kad grupės No Doubt atlikėja traukianti „Just a Girl“ dainą, sulaukusi 44-erių taps ikona. Jos perėjimas iš pankuojančios paauglės į seksualią moterį atrodo toks sklandus, kad atrodo kitaip ir būti negalėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *