10 neįtikinėtinų senjorų, prilygstančių jaunuoliams!

Smarkiai klydo tas, kuris pasakė, kad senatvėje nieko įdomaus neįmanoma nuveikti. Šie neįtikėtini senjorai tik įrodo, kad amžius — tiesiog skaičius ir tai tikrai nėra pagrindinė priežastis, dėl kurios turėtume save varžyti daryti tai, ko trokšta širdis! Kviečiame susipažinti su keliais nuostabiais seneliais ir močiutėmis, kurie neleido amžiuj jų riboti ir pasiekė tai, ko nepavyksta pasiekti net ir kai kuriems jaunuoliams.

1. Robert Marchand

Robert Marchand

Robert’as Marchand’as gimė 1911-aisias ir užsiima dviračių sportu. 1946-aisiais, būdamas 35 metų, vyriškis dalyvavo varžybose, kuriose finišavo septintas, tačiau po to kuriam laikui pasitraukė iš trasos ir į ją sugrįžo tik 1978-aisiais, kuomet jam buvo 65-eri. Panašu, kad pensijon išėjusiam R. Marchand’ui sportas sugrąžino jaunystę — dviratininkas nenustojo treniravęsis ir dalyvavęs varžybose net ir po 100-ojo gimtadienio! 2012-iasiais jis nustatė naują pasaulio rekordą šimtamečių dviratininkų varžybose, kuriose per valandą įveikė net 24,25 kilometrus, o 2014-aisiais, kuomet jam buvo 102 metai, senolis pagerino šį rekordą per tą patį laiką nuvažiavęs 26,927 km.

2. Doris Long

Doris Long
Ši nuostabi močiutė įrodė, kad niekada nevėlu svajoti ir siekti naujų tikslų. Savo 99-ojo gimtadienio proga moteriškė virve nusileido nuo 34 metrų aukščio pastato! Šis kopimas žemyn 11-aukščiu vyko labdaros vardan — buvo renkamos aukos ligoninei. Kaip ir dviratininkas Robert’as Marchand’as, Doris Long sumušė savo pačios rekordą (seniausio besileidusio virve asmens), kurį nustatė 2010-aisiais. Taip pat moteris leidosi ne viena — jai kompaniją palaikė septynmetis Dylna’as, su kuriuo ji įrodė, kad ši veikla tinka įvairaus amžiaus asmenims. Iš viso tai buvo 13-asis ponios Long nusileidimas nuo tada, kai būdama 85-erių ji sugalvojo imtis naujos veiklos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *