10 puliariausių XX amžiaus prognozių 2000-iesiems

2. Geležiniai ateities kareivėliai

Ateities karių iliustracijos
Ateities karių iliustracijos [šaltinis: Paleofuture]
Pirmojo pasaulinio karo pabaigoje pasaulis susidūrė su aršia konflikto realybe ir nesuskaičiuojamais nuostoliais. Žmonės tikrai nebuvo nusiteikę optimistiškai, kad patikėtų, jog tai buvo karas, užbaigsiantis visus karus. Imta rimtai galvoti apie ateitį, kuri be konfliktų neatrodė įmanoma.

Buvo viliamasi, kad karo lauke žmones pavaduos robotai, idant būtų išvengta žmogiškųjų nuostolių. Įvairūs laikraščiai 1930-aisias spausdino istorijas, kuriose „tešliniai“ kareivėliai pakeičiami metaliniais. Istorijos buvo papildomos ne ką mažiau įspūdingomis iliustracijomis, vaizduojančiomis ateities didvyrius. Dažniausiai robotai atrodydavo kaip žmonės, tačiau vietoj galvų būdavo ginklai su vaizdo kamerom akyse. Mechaninės armijos žvalgai galėdavo skraidyti ir įrašinėti viską, ką mato.

Apgadintiems robotams numatomos „ligoninės“, kuriose „daktarai“ atliktų visus įmanomus taisymo ir detalių keitimo darbus, kad metaliniai kareivėliai galėtų kuo skubiau grįžti atgal į mūšio lauką.

 

3. 2000-ųjų drabužių mados tendencijos

Šiame įspūdingame vaizdo įraše 1930-ųjų žmogus supažindinamas su apdarais, kuriais, anot žymių to meto dizainerių, pasidabinę žmonės žengs į naująjį amžių. Moterų sijonai taps atgyvena ir vietoj jų bus dėvimos tik kelnės. Praktiškoms moterys nešios lengvai pritaikomus norimai progai drabužius. Pavyzdžiui, darbinis kostiumėlis kelių greitų pakeitimų pagalba pavirstų į vakarinės „vyrų medžioklės“ apdarą. Nuoširdų vyrą surasti padės speciali baterijomis varoma lemputė plaukuose. Na o suknelių gamybai bus pasitelkiamos tokios medžiagos kaip aliuminis, permatomi tinkleliai ar net savaime prisitaikantys prie oro sąlygų elementai!

Vyrams teko truputį mažiau dėmesio, tačiau spėjimai apie jų stilių ne ką mažiau įdomūs. Ateities vyrai nebesiskus barzdų, atsisakys kaklaraiščių ir kišenių drabužiuose. Ant jų krūtinių puikuosis pakabinti telefonai, o būtiniausias atributas bus mažas rankinis krepšelis, kuriame jis laikys pinigus, raktus ir, žinoma, saldainius damoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *