10 būdų, kuriais bereikalingai apsunkiname savo gyvenimus

Sakoma, kad nauji metai — nauja pradžia, todėl daugelis mėgstame sau pasižadėti keisti savo gyvenimą geresne linkme. Štai 10 būdų, kuriais tik apsunkiname savo gyvenimus ir kuriuos pakeitus gebėtume pajusti tikrą laimę.

1. Ketinimo priskyrimas

20-signs-that-you-are-impatient-as-hell

Bevažiuojant kažkas užkirto kelią. Draugas neatrašė žinutės. Bendradarbė išėjo pietauti be mūsų… Kas dieną galime rasti dėl ko įsižeisti. Vis tik kas priverčia mus taip pasijusti? Atsakymas į šį klausimą yra gana paprastas — mes priskiriame blogus ketinimus paprastiems veiksmams. Priimame juos kaip asmeninius įžeidimus, kaip kitų skeltus antausius. Laimingi žmonės to nedaro. Jie nepriima dalykų asmeniškai, nepriskiria ketinimų netyčiniams kitų žmonių veiksmams.

2. Buvimas savo susikurto filmo žvaigžde

Hollywood Walk of Fame - Classic film camera representing motion picture

Nuolatos esame savo patirčių centre. Jas matome ir jaučiame iš vidaus, tad nieko keisto, jei pradedame tikėti, kad pasaulis sukasi tik aplink mus. Mes esame tarsi filmų žvaigždės, kurioms patys rašome scenarijus. Žinome, kaip būtent turėtų klostytis įvykiai ir kokia turėtų būti jų pabaiga. Deja, aplinkiniai to nesupranta, nes pamiršome jiems padalinti savo scenarijų kopijas. Būtent dėl to žmonės net nenutuokia, kokias roles jiems priskiriame. Kuomet jie pasako kažką, ko neturėjo, jiems nepavyksta mūsų pamilti ar paaukštinti darbe — mūsų filmas sugadinamas.

Mylėkime savo scenarijus, tačiau leiskime ir kitiems pabūti žvaigždėmis. Priimkime naujus veikėjus ir nebijokime netikėtų posūkių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *