10 beprotiškiausių kalėdinių nusikaltimų

Šventinis laikotarpis yra tas metas, kada visi, nepaisydami tarpusavio skirtumų ir trūkumų, susirenka į vieną vietą ir vėl tampa viena šeima. Visi, kurie matė filmą „Kietas riešutėlis“, žino, kad taip tiesiog nebūna. Dėl neaiškių priežasčių Kalėdų metas įkvepia įvairaus plauko nusikaltėlius kaip niekad pasistengti. Šiame straipsnyje apžvelgsime pačius uoliausius ir netikėčiausius nenaudėlius, kokie tik pateko policininkams į akiratį. Panašu, kad Kalėdų seneliui teks paruošti ne vieną maišą anglių jiems pamokyti!

1. Papuošimų kleptomanas

Dekoracijų vagis
Policijos nuotrauka

Kalėdiniai papuošimai — rimtas reikalas. Kasmet kaimynai stengiasi vieni kitus nurungti šių nepaprastų puošybų metu. 18-mečiui Jeremy Lewallen’ui, šventųjų dekoracijų kabinimas taip pat neatrodė eilinis. Vaikinas kartu su savo 42 metų amžiaus žmona Carrie Carleu buvo suimti 2014 metais, kuomet policijos pareigūnams jų puošmenomis apkrautas kiemas pasirodė pilnas kažkur jau matytų dekoracijų. Paaiškėjo, kad J. Lawleen’as ištisą savaitę važinėjo po rajoną ir savinosi kitų žmonių kiemų puošmenas. Jis taip pat prisipažino, kad kartą jau buvo kalėjime už Helovino papuošimų vagystes!

2. Policiją puolantis besmegenis

Besmegenis
[Šaltinis: Visions of America / UIG / Getty]
52 metų amžiaus Kevin’as Michael’as Walsh’as kiekvienais metais pasidabina senio besmegenio kostiumu savo miestelio paradui. Vyriškis tai darė bene dešimtmetį, kol nenutiko lemtingas 2011-ųjų incidentas. Parado metu pareigūnas su šunimi paprašė miestelio talismano, jog šis pasitrauktų toliau nuo minios. Toks prašymas įsiutino poną Walsh’a ir šis pradėjo trankyti pareigūną bei spardyti jo šunį. Kolegai į pagalbą atskubėjęs pastiprinimas pargriovė įsiaudrinusį besmegenį ir uždėjo jam antrankius priešais minią persigandusių vaikų. Galiausiai K. M. Walsh’ui buvo pateikti kaltinimai už viešosios tvarkos pažeidimą bei suteiktas „kelialapis“ pasitikrinti psichinės sveikatos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *