10 absurdiškiausių skyrybų istorijų

3. Moteris nutraukė vedybas dėl savo papūgos nuolat kartojamų žodžių: „Skyrybos“ ir „Būk kantri“

Plepioji papūgėlė
Plepioji papūga

2001-aisiais Kinijoje gyvenanti moteris pradėjo skyrybų procesą po to, kai šeimos augintinė papūga „išpliurpė“ vyro išdavystę. Pasak vietinio laikraščio, moteris suprato esant kažką negero, kuomet jai grįžus iš mėnesį trukusio vizito pas tėvus, šeimos papūga pradėjo kartoti keistus žodžius. Vėliau paaiškėjo, kad tokie žodžiai kaip „skyrybos“, „aš tave myliu“ ir „būk kantri“ buvo išmokti besiklausant vyro slaptų pokalbių telefonu su meiluže.

Moteris kartu su papūga nuvyko pas skyrybų konsultantą, tikėdamasi, kad paukštis pasitarnaus kaip svarbus liudininkas. Deja, advokatai nebuvo nusiteikę optimistiškai ir abejojo, kad papūgos liudijimas palenks teismo sprendimą apgautos žmonos naudai. Moteriškei oficialiai padavus prašymą skirtis, teismas pareiškė, kad paukščio parodymų išklausoma nebus, nes Kinijos teismai dirba tik su žmonėmis.

4. 81-erių vyras pričiuptas su meiluže

Senyva pora

83 metų amžiaus vokietė po 60-ies bendro gyvenimo metų išsiskyrė su savo 81-erių metų amžiaus vyru. Tai įvyko netrukus po to, kai vyras buvo aptiktas besimylintis su kita moterimi savo darbovietėje. Vyriškis su savo 30 metų jaunesne meiluže būtent ten ir susipažino, tačiau romano ilgai nuslėpti nepavyko: neapdairūs įsimylėjėliai pamiršo užsitraukti kabineto užuolaidas. Išgirdusi šias nemalonias naujienas, žmona išmetė sutuoktinį iš namų ir jis apsigyveno su meiluže, kuri buvo jų kaimynė. Skyrybų byloje rašoma, jog sutuoktiniai susipažino prieš daugiau nei 60 metų, kartų išgyveno karą ir užaugino tris vaikus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *