10 absurdiškiausių skyrybų istorijų

1. Vyras po metų išsiskyrė su žmona dėl atsisakymo atlikti „vedybinę pareigą“

„Vedybinės pareigos“

Tainano miesto (Taivane) teismas patenkino vyro prašymą nutraukti jo metus trukusią „nepilnavertę“ santuoką su „pernelyg drovia“ žmona. Nepatenkintas 38-erių mokytojas Chen su žmona Lin (29-erių mokytoja) susipažino pažinčių tarnybos pagalba. Po trejų mėnesių draugystės pora iškėlė vestuves, tačiau Lin atsisakė atlikti „vedybinę pareigą“ ir povestuvinę naktį praleido pilnai apsirengusi ir tvirtai apsivijusi antklode. Kai Chen mėgino jai prisimeilinti, pasimetęs jaunikis buvo nustumtas į šalį ir išvadintas absurdišku. Sekančią dieną jaunoji išvyko pas savo mamą.

Prieš vestuves, padedant pažinčių tarnybai, pora pasirašė priešvedybinę sutartį, kurioje Lin pareiškė norinti miegoti atskirame kambaryje, o prisileisti vyrą sutiko tik esant reikalu pratęsti giminę. Tiesa, pratęsti giminės taip ir nepavyko, nes neapsikentęs vyras panoro skirtis. Lin teisinosi vestuvių naktį buvusi labai pavargusi ir prastos sveikatos, tačiau teisėjas pabrėžė, kad tai nebuvo vienintelė poros vedybinio gyvenimo diena ir patenkino skyrybų prašymą. Taip pat Lin buvo priteista sumokėti buvusiam vyrui kompensaciją už nupirktą butą, jos šeimai suteiktą kraitį ir patirtą neteisybę.

2. Moteris paprašė skyrybų dėl vyro bandymo pamatyti jos veidą po trisdešimties vedybų metų

Tiek, kiek leidžiama vyrui pamatyti.
Tiek, kiek leidžiama vyrui pamatyti.

2008-aisiais Saudo Arabijos pilietė teismo paprašė leisti jai skirtis su vyru, kuris išdrįso slapčia pažiūrėti į jos veidą po 30 metų vedybų. Per visus 30 metų vyras nei karto nebuvo matęs jos veido, nes 50-metė žmona laikėsi savo gimtojo kaimelio tradicijų ir visą laiką slėpė savo veidą. Vieną naktį vyrą apėmė smalsumas ir šis bandė pakelti miegančios žmonos veido uždangalą idant pamatytų, kaip ji atrodo. Panašu, kad tai buvo lemtinga jo klaida, nes žmona kaip mat pabudo ir įtūžusi pareikalavo skyrybų. Įžeistoji žmona teigė, kad vyras atsiprašė už klaidą ir prižadėjo niekados to nebedaryti, tačiau tai santuokos neišgelbėjo ir ji buvo nutrauktą. Nors ir sunku patikėti, tačiau atvejai, kuomet Saudo Arabijos vyrai taip ir neišvysta savo žmonų veidų, nėra retenybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *