Iš kailių fermos išgelbėta lapė tapo mylima augintine

Viksi (toks lapės vardas), kaip ir tūkstančiai jos likimo brolių ir seserų, gimė kailių fermoje, kur mažame, nepatogiame narvelyje turėjo praleisti visą savo trumpą ir labai nelaimingą gyvenimą. Ji gyveno už grotų ir išlaisvinta net negalėjo savarankiškai paeiti, nes dėl laikymo sąlygų ir fizinio aktyvumo stokos, jos raumenys buvo neišsivystę. Sulaukusią septynių mėnesių ją būtų užmušę elektros srove ir ji būtų tapusi arba kailiniais, arba prabangia apykakle.

Laimei taip nenutiko ir Viksi gavo galimybę gyventi mylinčiuose namuose.

„Mano tikslas ir sena svajonė buvo išgelbėti bent vieną lapę iš tos siaubingos fermos ir taip apsaugoti nuo gyvenimo pilno kančių bei po to sekančios žiaurios mirties. Mano širdis visuomet prisipildydavo skausmu ir liūdesiu, kuomet matydavau nuotraukas ir video, kuriuose rodomos šių gyvūnų laikymo sąlygos. Ir nors aš negaliu padėti visoms, tačiau jaučiau, kad mano pareiga pamėginti pakeisti bent vienos iš jų likimą.“ Pasakoja Viksi gelbėtojas.

„Aš ir įsivaizduoti negalėjau, kad gali būti taip sudėtinga nusipirkti lapę. Sunkiausia buvo surasti veisėją, kuris sutiktų parduoti tokį gyvūną. Pamenu apskambinau visus ūkius, kurie užsiima lapių veisimu, tačiau visur man atsakė. Tačiau po daugybės bandymų ir derybų telefonu galiausia vienoje iš veisyklų sutiko parduoti.“

Dabar Viksi gyvena savo gelbėtojo namuose ir kasdien jį džiugina savo nesibaigiančiomis išdaigomis.

Prisiminkime dar kelias širdį glostančias istorijas: Gerumas + technologijos – šeimininkė atspausdino naujas kojas savo luošam šuniui; Lietuviai užsienyje moka ne tik už grotų atsidurti.

5a-_8hTepis

eYGIKyLq290

H4o1zSqUC0A

mLJY2PnfjoY

[artad]

MUli_ORq-8M

nzcjuWZMYYs

ob4DkkqquZA

VlGjXWeNtT8

WXauDgeIRRE

ZhD9DH7zNyw

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *