6 istorijos apie vaikus, augusius tarp gyvūnų

Britų namų šeimininkė Marina Chapman vakarais prieš miegą savo dukroms seka pasakas apie džiungles. Įkvėpimo šioms pasakoms moteris semiasi iš savo pačios patirties. Marina vaikystėje gyveno Kolumbijoj, kur ji buvo pagrobta ir palikta džiunglėse. Atsidūrusi vienuj viena laukinės gamtos apsupty, mergaitė pradėjo mėgdžioti beždžionėles, jų maitinimosi ir bendravimo įpročius, kol šios ją priėmė į savo būrį. Savo naujoje šeimoje ji praleido penkerius metus, apie kuriuos ji net parašė knygą. Kad ir kaip neįtikėtinai skambėtų, tai nėra vienintelis atvejis, kada gyvūnai augina žmonių palikuonis — žemiau pateikiame daugiau Marinos istorijos detalių bei dar kelių jos likimo draugų liudijimus.

1. Auginta beždžionių

Marinos Chapman istorijos ekranizacija
Marinos Chapman istorijos ekranizacija [Šaltinis: abretelibro.com]

Kuomet Marinai Chapman tebuvo penkeri, ji buvo pagrobta ir už ją veikiausiai buvo ketinta reikalauti išpirkos, tačiau pagrobėjai ją tiesiog paliko džiunglėse. Mergaitę priglaudė kapucino beždžionėlių būrys, kurios, anot ekspertų, yra linkusios į savo gretas priimti mažus vaikus. Gyvūnai išmokė Mariną gaudyti paukščius ir triušius plikomis rankomis, jog ši galėtų išgyventi. Į žmonių pasaulį ją sugrįžti privertė medžiotojai, mergaitę pardavę viešnamiui. Laimei, galiausiai Marina iš jo pabėgo.

2. Augintas ožkų

Berniukas, kurį augino ožkos
Nuotrauka laikraštyje [Šaltinis: timpul.md]

2012 metų birželį Rusijos socialiniai darbuotojai aptiko mažametį, motinos užrakintą viename kambaryje su ožkomis. Su šia kompanija berniukas žaidė ir miegojo, tačiau panašu, kad ožkų pienas jam neatstojo pilnavertės mitybos, nes jo svoris prilygo tiktai trečdaliui jo amžiaus vaikui būdingo svorio. Kai vaikas buvo išgelbėtas, jo mama pradingo. Daktarai susidūrė su sunkumais mėgindami pripratinti berniuką prie žmonių gyvenimo — jis atsisakydavo miegoti savo lopšyje ir mėgindavo tai daryti po juo palindęs. Taip pat jis labai bijojo suaugusiųjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *